רפא'ל היא כיפת הברזל של המרכז הרפואי 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

המערך הקרדיולוגי, מערך נשים ויולדות, המחלקה לרפואה דחופה, המחלקה הכירורגית א׳, ומחלקת א.א.ג אלו הן מחלקות מרכז רפואי 'כרמל' שזכו השנה לתרומה מרגשת מעובדי חברת 'רפא'ל'

פורסם ב: 05/12/2023 11:00

הנהלת 'כרמל', מנהלי המחלקות, עמותת הידידים ונציגי רפא'ל. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
נציגי ועדי העובדים באמצעות יו'ר הוועדים הגיעו לבית החולים 'כרמל' כדי למסור את התרומה באופן אישי למנהלי המחלקות. מנהל 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג הודה לתורמי 'רפא'ל': 'רפא'ל היא כיפת הברזל החברתית שלנו והקשר בין רפא'ל לכרמל הוא אמיץ ,רב שנים ,ארוך ומוצלח. במיוחד בשעה הקשה למדינה אנו מודים ומעריכים מאוד את תרומתכם לכרמל מכל הלב'.

שלמה בוק יו'ר ועד האקדמאיים של רפא'ל שמרכז את התרומות לבתי החולים בצפון כבר שנים רבות יחד עם דני טלר וערן לוי מוועד טכנאים והנדסאים, נפגשו השבוע עם מנהלי המחלקות והנהלת בית החולים כדי למסור את התרומה השנתית של 'רפא'ל' למרכז הרפואי 'כרמל'.

את נציגי רפאל קיבלו בחום ובהוקרת תודה מנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג ודורי בז'רנו המנהל האדמיניסטרטיבי, יחד עם יו'ר עמותת הידידים שלומי פורמן, גזברית העמותה רואת החשבון אורלי שטיינברג ומזכיר העמותה עו'ד ליאב איינס .


ד'ר אבי גולדברג ודורי בז'רנו: 'עם רפא'ל יש לנו קשר חם מזה שנים רבות והוא מאוד מוצלח.התרומה של עובדי רפא'ל במיוחד בתקופת המלחמה מתעצמת ואינה ברורה מאליה, 'רפא'ל' נמצאת כעת בשעתה היפה בתרומה מרכזית לביטחון המדינה והיא גם תורמת רבות לרווחת וטובת בתי החולים והמטופלים. אנו ב'כרמל' מודים לכם על החברות והתמיכה רבת השנים בקידום בית החולים לטובת כלל תושבי חיפה והצפון'.

שלמה בוק ונציגי הוועדים הודו להנהלת בית החולים מנהלי המחלקות : 'המעורבות והחיבור לקהילה חשובים מאוד לעובדים שלנו. אלפי עובדי רפא'ל תורמים בכל חודש סכומי כסף ממשכורתם האישית המיועדים לטובת בתי החולים בצפון . גם השנה תרמו העובדים 600,000 ש'ח רק לבתי החולים בצפון. התרומה לבית החולים היא חלק בלתי נפרד מהחזון והעשייה היום יומית שלנו לטובת הקהילה בה אנו חיים'.

מנהל המחלקה הכירורגית א' בכרמל ד'ר אריה ביטרמן הציגו את חוזקות המחלקה: 'החיבור לקהילה הוא אחד מהחוזקות הבולטות שלנו במחלקה, מרבית הרופאים שלנו רואים את החולים בקהילה ומנתחים על הפי הצורך בבית החולים. המחלקה מבצעת 2,500 אשפוזים עם 1,400 ניתוחים בשנה תוך שילוב התמחויות רבות כמו כירורגיה אונקולוגית וניתוחים רובוטים מתקדמים'.

מנהל מערך נשים ויולדות בכרמל פרופ' עופר לביא הודה לרפאל על התרומה ועדכן אותם אותם כי פעילות המחלקה בכרמל נמצאת בעליה מתמדת, עליה במספר הניתוחים והטיפולים המתקדמים, עליה בטיפולי הפוריות בה כרמל עם היחידה מהמובילות והמצוינות בצפון הארץ. וכל זה משותף לעליה בשביעות הרצון והשאיפה שלנו להעמיד את הדור הבא של הסטודנטים ברמה הגבוה ביותר ".

מנהל המחלקה לרפואה דחופה ( מלר"ד) ד"ר סלים חלבי הודה לתורמי רפאל ואמר כי מיון כרמל מתמודד עם כ 90,000 פניות בשנה " המטרה שלנו היא להעניק שירות יעיל ומהיר תוך מענה איכותי למטופלים. אנו מחויבים למדדי איכות מחמירים ואנו מובילים בסקרי שביעות רצון בכל הארץ ".

ד"ר אמנון איתן סגן מנהל המערך הקרדיולוגי הציג לאנשי רפאל את 'כרמל מכל הלב' ואת מרכזי המצוינות של המערך הקרדיולוגי. מדובר באחת ממחלקות אשפוז הלב מהגדולות בישראל עם 40 מיטות ומעל 8,500 ימי אשפוז. המחלקה מבצעת 2,000 צנתורים בשנה והיא מהמובילות בישראל בצנתורים המתקדמים ביותר צנתורי TAVIבהם מחליפים למטופל את המסתם החולה באמצעות החדרת מסתם חדש בצנתור, וחוסכים למטופל ניתוח לב פתוח ".

פרופ' אילנה דואק מנהלת מחלקת א.א.ג וניתוחי ראש וצוואר עדכנה את נציגי רפא'ל על מובילות המחלקה בכל מגוון הניתוחים עם דגש על פיתוח וקידום ניתוחים במיתרי הקול, תוך שימוש בלייזרים ובטכניקות החדשניות ביותר בעולם.
במחלקה מבוצעים מעל 1,200 ניתוחים בשנה והמספרים רק ממשיכים לעלות .

שלומי פורמן יו"' עמותת הידידים החדש של בית החולים סיכם את המפגש והודה לתורמי 'רפא'ל': 'נחשפתי היום לאתגרים הגדולים של רפא'ל. החיבור ביננו הוא חשוב ביותר והתרומות שלכם מצילות חיים. בשם כל החולים והמטופלים שייהנו מתרומתכם אנו אומרים לכם תודה מעומק הלב'.

לתרומות עבור ביה"ח כרמל הקליקו כאן לאתר עמותת הידידים:


https://yedidim-carmel.org.il/בתמונות :
הנהלת ונציגי מחלקות כרמל ותורמי רפאל
קרדיט צילומים – צילום אלי דדון
ד'ר אמנון איתן מקרדיולוגיה מקבל את התרומה של רפא'ל. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

ד'ר אריה ביטרמן מקבל את התרומה מרפא'ל. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

ד'ר סלים חלבי מקבל את התרומה מרפא'ל. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

פרופ 'אילנה דואק א.א.ג מקבלת את התרומה מרפ'אל. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

פרופ' עופר לביא מקבל את התרומה מרפא'ל. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אירוע הוקרה התקיים לעובדי המרכז הרפואי...
*   במרכז הרפואי לגליל בוצע לראשונה ניתוח...
*   מדיקס - רשת מרכזי רפואת הספורט ובית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים