נערך טקס השקה לפתיחה מחודשת של מרפאת 'כללית' עוזיאל בקריית אתא . כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוד חורש

למרפאה נוספה מעלית נגישה ויחידה ממוגנת המאפשרת המשך עבודה ומתן מענה מלא גם בשעת חרום. הפתיחה המחודשת נערכה בטקס חגיגי במעמד ראש העיר קריית אתא יעקב פרץ, רב העיר שלמה דיסקין שליט'א, הנהלת המחוז בניהולו של רונן נודלמן, הנהלת המינהלת וצוות המרפאה

פורסם ב: 27/11/2023 15:43

טקס גזירת סרט מרפאת עוזיאל קריית אתא מקבוצת 'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'
ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ בירך בטקס ההשקה: 'כללית שמה לה למטרה את נושא השירות והנגישות וזה ניכר, תודה למנהל המחוז רונן נודלמן. הערכתי הרבה לד'ר כיאל שהוא כבר חלק מהנוף של קרעית אתא וכולם מעריכים אותו ואת מקצועיותו. המרפאה יפה ונעימה ואני מאחל לצוות שיפעל בעיקר במניעה ותמיכה'.

במהלך השנה האחרונה מרפאת עוזיאל עברה שיפוץ מקיף והמרפאה הותיקה שינתה את פניה. המרפאה הונגשה לבעלי מוגבלויות, נוספה מעלית ויחידה ממוגנת כך שבחרום היא תיתן מענה גם כמרפאה לכלל תושבי השכונה. בנוסף, בוצעו שינויים בקומות המרפאה וכעת ניתן שירות בתנאים מרווחים ומשופרים והוכנסו מערכות מחשוב חדשניות ההופכות את המרפאה למרפאה דיגיטלית. במרפאה בניהולו של ד'ר כיאל מוהיב ניתנים שירותי רפואה משפחה, ילדים, סיעוד, משרד ובית מרקחת, ל-7,000 מטופלים.


רונן נודלמן מנהל המחוז בירך ואמר: 'אמנם אנו בתקופה מאתגרת אך הצוותים שלנו, עובדים כתף אל כתף כדי להמשיך לתת שירות רפואי מלא ברחבי המחוז. יחד עם הצוות המסור והמקצועי מיהרנו לפתוח את המרפאה בתקופה זו משום שהיא ממוגנת ותעניק שירות בשעת חירום, לכל התושבים. אני מבקש להודות לראש העיר קריית אתא יעקב פרץ, על השותפות. אנו נמצאים בקשר תמידי, על מנת לסייע עד כמה שניתן למטופלים שלנו בעיר. יחדיו עברנו את הקורונה וכעת את המלחמה'.

ד'ר כיאל מנהל המרפאה בירך :' בפתיחה המחודשת של המרפאה אנו מוצאים רגע של נחת. אני מבקש להודות לכל השותפים בשיפוץ, אשר בזכותם יש לנו מרפאה חדישה ויפה שתאפשר לנו לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר למטופלים שלנו'.

(טלי שרייר-וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אירוע הוקרה התקיים לעובדי המרכז הרפואי...
*   במרכז הרפואי לגליל בוצע לראשונה ניתוח...
*   מדיקס - רשת מרכזי רפואת הספורט ובית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים