ברכות קיבלו עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק (צח) בוזגלו בעלי משרד שפי את בוזגלו במרכז הכרמל בחיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

במשרד הרימו כוסית 'לחיים' לאחר שזכו ב'חותם אמינות' ע'י חברת דן אנד ברדסטריט.DUN&BRADSTREET, חברת המידע העסקי הגדולה בעולם. החברה מספקת 'חותם אמינות' עבור עסקים שנבחנו על ידה ונמצאו יציבים פיננסית וכאלו שאפשר לעשות איתם עסקים בראש שקט

פורסם ב: 23/11/2023 12:38

מימין לשמאל עו'ד יהונתן שפי ועו'ד צח (יצחק) בוזגלו. צילום: רונית קיטאי
צמד עורכי הדין יהונתן שפי ויצחק בוזגלו שרק לאחרונה העתיקות את משרדם לשטח ענק ברח' וודווד, נראו נרגשים ואמרו: 'אנו שמחים על שמשרדנו קיבל את חותמת האמון היוקרתית. במשרד עורכי הדין שפי בוזגלו, המשימה שלנו תמיד הייתה להוביל פרויקטים של התחדשות עירונית בחיפה ובצפון במקצועיות בלתי מעורערת ובתחושת שליחות אמיתית.


אנו לא מתפשרים על הלקוחות שלנו ומייצגים אותם נאמנה, מקדמים עשרות פרויקטים מסוג תמ'א 38 ופינוי בינוי ברחבי הצפון הנמצאים בשלבים שונים וחלקם כבר בבניה, בתוכם אנו מייצגים מאות דירות אב ואלפי בעלי דירות הנהנים מהמומחיות שלנו בדרך לפרויקטי התחדשות עירונית.
אנו ממשיכים לצמוח ולהתפתח עם העקרונות שאיתם הגענו, מקצועיות לא מתפשרת ויחס אישי ופרטני עבור כל לקוח ולקוח וחדשנות עסקית ומשפטית.
אנו מביעים את תודתנו ל- DUN&BRADSTREET על ההכרה המוערכת הזו. זה נותן לנו השראה להמשיך ולצמוח, מקיים את המחויבות שלנו למקצועיות שאין שניה לה, ומתן פתרונות משפטיים מותאמים אישית וחדשניים לכל לקוח ולקוח.תודה על המשך האמון והתמיכה. יחד נעצב עתיד מזהיר יותר להתחדשות עירונית'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עיריית חיפה פועלת לשיקום נחל סעדיה...
*   ברחבת היכל הספורט שברוממה נפתח הערב...
*   אירוע הנצחה למציל יהודה ארגנטל ז'ל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים