מגן דוד אדום כואב את מותו של שפי קרויטרו ז'ל תושב צפת, מתנדב מד'א בתחנת צפת ,שהלך לעולמו בטרם עת בגיל 54. צילום: דוברות מד'א

'חובש רפואת חירום ונהג אמבולנס במד'א שפי קרויטורו ז'ל היה עמוד התווך של התחנה, אדם טוב עם לב זהב, ספדו לו חברו הטוב שמעון ביסמוט ,מנהל תחנת מד'א צפת

פורסם ב: 22/11/2023 17:22

חובש רפואת חירום ונהג אמבולנס במד'א שפי קרויטורו ז'ל. צילום: דוברות מד'א
שפי קרויטורו ז'ל התנדב במד'א במשך 25 שנים כחובש רפואת חירום ונהג אמבולנס, בעשור האחרון שימש גם כיו'ר הנהלת המתנדבים בתחנת מד'א בצפת. שפי ז'ל. הותיר אחריו אישה ושני ילדים ונטמן בבית העלמין בצפת כאשר ליוו אותו בדרכו האחרונה בני משפחתו ומאות מחבריו.

שמעון ביסמוט חברו של שפי ז'ל ומנהל תחנת מד'א בצפת: 'שפי ז'ל היה מתנדב מסור מאוד של התחנה שתרם הרבה מאוד מזמנו למען האחר. הוא עשה משמרות רבות באמבולנס, במצבי חירום, באירועי מזג אוויר שונים ובמלחמות. הוא היה עמוד התווך של התחנה, אדם טוב עם לב זהב שכבר חסר לכולנו. ת.נ.צ.ב.ה'.

אורן אביטן מנהל מרחב ירדן במד'א: 'מגן דוד אדום כואב את לכתו בטרם עת של שפי ז'ל שהיה אחת מהדמויות המרכזיות בהווי תחנת מד'א בצפת, מתנדב מסור שהיה אהוב על כל המתנדבים והעובדים. אובדנו כבר מורגש והוא חסר לנו. יהי זכרו ברוך'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אירוע הוקרה התקיים לעובדי המרכז הרפואי...
*   במרכז הרפואי לגליל בוצע לראשונה ניתוח...
*   מדיקס - רשת מרכזי רפואת הספורט ובית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים