לאן הגיעה הספרייה הניידת של משרד התחבורה ורכבת ישראל? כתבה: רונית קיטאי. צילום: רכבת ישראל

אתמול הגיעה הספרייה הניידת של משרד התחבורה ורכבת ישראל למלונות שונים בים המלח על מנת לשמח את הילדים המפונים מיישובי העוטף. הילדים קיבלו אפשרות לבחור ממגוון רחב של ספרי ילדים וחוברות יצירה שינעימו את שהייתם במלונות.

פורסם ב: 17/11/2023 15:50

צילום: רכבת ישראל
משרד התחבורה, רכבת ישראל ועמותת 'שכולו טוב' המעסיקה עובדים מתמודדי נפש, הפעילו בשבועות האחרונים ספריה ניידת שסיירה בשטחי הכינוס ברחבי הארץ. הבוקר (חמישי) הגיעה הספרייה לשמח גם את הילדים המפונים במלונות בים המלח עם שלל פעילויות נוספות.

בשבועות האחרונים מאז תחילת הלחימה, סיירה הספרייה הניידת של משרד התחבורה ורכבת ישראל בין בסיסי צה"ל ושטחי הכינוס, ואפשרה לכוחות הביטחון לבחור ממגוון ספרים ללא עלות שינעימו את זמנם. הבוקר (חמישי) הגיעה הספרייה הניידת של משרד התחבורה ורכבת ישראל למלונות שונים בים המלח על מנת לשמח את הילדים המפונים מיישובי העוטף. הילדים קיבלו אפשרות לבחור ממגוון רחב של ספרי ילדים וחוברות יצירה שינעימו את שהייתם במלונות.

פרויקט 'ספריה בתחנה' מופעל בהצלחה רבה מזה כשמונה שנים ע'י רכבת ישראל ו'סיפור חוזר', במסגרתו הוקמו 24 ספריות בתחנות רכבת נבחרות, המזמינות את נוסעי הרכבת להשאיל ספרים ללא עלות. הפעלת הספריות, מיון וסיווג הספרים, ניהול מלאי הספרים, ושיקום של הספרים הישנים מבוצע על ידי עובדים מטעם עמותת 'שכולו טוב', המעסיקה בין היתר עובדים מתמודדי נפש, ומאפשרת להם שילוב בשוק העבודה, למידה והתנסויות במיומנויות חדשות, רכישת כלים מקצועיים ועוד.
צילום: רכבת ישראל

צילום: רכבת ישראל

צילום: רכבת ישראל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מה עושה בישראל ד'ר סוזי סיגל? כתבה:...
*   'טילטיל' הוא לירון אורפלי, נבחר להיות...
*   אנה זק ועברי לידר יככבו בקמפיין My...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים