עמיר פרץ יו'ר התעשייה האווירית ושר הביטחון לשעבר, ביקר במגן דוד אדום, תרם דם והשתתף בכתיבת אות בספר תורה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות

מהי תרומתם של עמיר פרץ ומירי בוהדנה ילידת שדרות, שביקרו שם ביחד?

פורסם ב: 14/11/2023 07:46

יו'ר התעשייה האווירית ושר הביטחון לשעבר עמיר פרץ ביקר במגן דוד אדום. צילום: דוברות מד'א
יו'ר התעשייה האווירית עמיר פרץ ביקר אתמול במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקריית אונו יחד עם מתנדבת מד'א מירי בוהדנה, ופגש את מנכ'ל מד'א אלי בין, את בכירי הארגון ואת מוקדני מד'א שסייעו לנפגעים בימים הראשונים של מלחמת 'חרבות ברזל'.במהלך הביקור הזכיר פרץ שהחוק הראשון שחוקק כחבר כנסת צעיר היה תוספת קריטית של אמבולנסים מצילי חיים למערך מד'א.

עמיר פרץ שמע על פעילות הארגון בעת לחימה וחירום, ובמהלך סיור מקיף שערך במוקד החירום 101 ערך היכרות עם צוותי מד'א המצילים חיים בצל האזעקות וההסלמה ברחבי הארץ ושמע את סיפורם של החובשים והפראמדיקים תושבי העוטף ושדרות שהעניקו טיפול רפואי תחת אש וירי חי ברגעיה הראשונים של הלחימה, לצד סיפורי גבורה אודות כוחות מד"א שהקריבו את חייהם בעת שהגישו עזרה רפואית.


לסיור הצטרפה מירי בוהדנה ילידת העיר שדרות ומתנדבת מד'א, שהחליטה יחד עם עמיר פרץ לתרום דם. בנוסף, השתתפו מנכ'ל מד'א אלי בין ועמיר פרץ בכתיבת אות בספר תורה לאחדות עם ישראל אשר יוצב בכותל המערבי, כחלק מפרוייקט של רב שכונת צהלה בתל אביב, הרב חיים הורוביץ.


מנכ'ל מד'א אלי בין: 'אני מודה לי'"ר התעשייה האווירית עמיר פרץ, על כך שהגיע למוקד הארצי כדי לחזק ולתמוך בצוותי מד'א הפועלים בשטח בהצלת חיי אדם מסביב לשעון ובתנאי חירום, ועל כך שתרם דם שיציל את חייהם של שלושה חולים ופצועים. הסיפורים ששמע על החובשים והפראמדיקים של מד'א משקפים את המאמץ המלחמתי של צוותי מד'א מפרוץ מלחמת 'חרבות ברזל', שפעלו באומץ רב על מנת להגיש עזרה ראשונה וסיוע רפואי באופן המקצועי ביותר. חשוב להזכיר שבזכות כיפת ברזל אשר מגינה על אזרחי המדינה בימים אלה, שעמיר פרץ בחכמה ובאומץ התעקש עליה, לנו במד'א יש פחות עבודה'.

(זכי הלר)
יו'ר התעשייה האווירית ושר הביטחון לשעבר עמיר פרץ ביקר במגן דוד אדום. צילום: דוברות מד'א

יו'ר התעשייה האווירית ושר הביטחון לשעבר עמיר פרץ ביקר במגן דוד אדום. צילום: דוברות מד'א

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   'אני נלחמת'. הפגישה המרגשת בין חלי...
*   מרפאה חדשה לטיפול בהשטחת ראש בתינוקות...
*   מחקר חדש מהמרכז הרפואי 'כרמל' מקבוצת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים