שחר כץ עובד במערך הלוגיסטי של בית חולים 'כרמל' החליט לקעקע על זרועו 7.10.23 וקעקוע נוסף. כתבה : רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

שחר כץ (38) תושב הקריות : 'כבן לניצולי שואה החלטתי שלעולם לא אשכח את היום השחור הזה, הטבח הנורא צרב לי את הלב והחלטתי לצרוב לי את זה גם על גופי כדי שלעולם לא אשכח'

פורסם ב: 08/11/2023 12:00

שחר כץ והקעקוע. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
שחר כץ עובד מזה חמש שנים במערך הלוגיסטי של בי'ח 'כרמל' ומשמש כרפרנט ואחראי על אספקת הציוד הרפואי למחלקות השונות. הוא דואג שבחדרי הלידה ובחדרי הניתוח בבית החולים יהיה תמיד מלאי מספק של מזרקים, תמיסות רפואיות, חבישות, כפפות וכל מה שצריך .

המלחמה תפסה אותו כמו רבים אחרים, בהלם . היום השחור נצרב לשחר בלב והוא החליט לצרוב ולקעקע את תאריך המלחמה יחד עם מילות השיר 'אין לי ארץ אחרת' בתוך קעקוע של המדינה על זרוע ידו הימנית. 'קיעקעתי את התאריך על הזרוע וקרוב ללב שתמיד אזכור ולא אשכח את היום הנורא.

אני בן לניצולי שואה וזו בעיניי עוד שואה שעברנו. לקחתי את המלחמה באופן קשה. אנחנו באירוע שלא היה כדוגמתו
ושבועיים אחרי האסון החלטתי שאני מקעקע את מילות השיר 'אין לי ארץ אחרת' כי מבחינתי באמת אין לנו ארץ אחרת. החלטתי שאת התאריך הזה אנציח כל ימי חיי, וחשוב לי שמי שאחראי על הזוועות האלו ישלם את המחיר. אני מאמין שבסוף אנחנו ננצח, המטרה שלי ושלנו היא שנצליח להתאושש ולחזור להיות יחד. אנחנו ברגע של אחדות יש לנו עם חזק עורף חזק ויחד ננצח'.
הקעקוע של שחר כץ. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרכז רפואי 'כרמל' מוכן לחירום. כתבה:...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב השתתף אתמול...
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים