'עבודי' העובד במרכז הרפואי 'בני ציון' , מסייע בהתנדבות במלאכת זיהוי גופות הנרצחים בפיגוע. כתבה: רונית קיטאי. צילום: פרטי

מיהו עבד אלגני עבדאללה המכונה בפי כולם 'עבודי'? מנכ'ל בי'ח 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן מיהר לשבח את 'עבודי' על התנדבותו לסייע במלאכה הקשה וגאה מאוד בעובד המסור של בית החולים

פורסם ב: 31/10/2023 17:21

עבד אלגני עבדאללה ('עבודי') מבי'ח 'בני ציון'. צילום: עצמי
עבד אלגני עבדאללה ('עבודי') ערבי מוסלמי תושב חיפה, עבר השתלמות כטכנאי נתיחות לאחר המוות באבו כאביר וגם אחראי חדר נפטרים ב'בני ציון'. בנוסף לעבודתו הוא גם פועל כאלונקאי במחלקת השינוע.

לאחר הטבח הנוראי פנה עבד אלגני עבדאללה מיידית למכון לרפואה משפטית באבו כביר והציע את עזרתו. החל מה-8 באוקטובר 2023 הוא מסייע בהתנדבות מלאה, במלאכה הקשה של זיהוי הנרצחים הרבים אשר הובאו למכון.

עבד אלגני עבדאללה ('עבודי') יחגוג בעוד שבועיים את יום הולדתו ה-46 עד 120 שנה. הוא נשוי לסוהיר העובדת בבית ספר עירוני א' בקריית אליעזר בחיפה והם הורים לתאומים, בנים בגיל 11. מספר עבודי : 'כשהתחילה המלחמה והבנתי את גודל האסון שפקד אותנו, אזרחי מדינת ישראל, הרגשתי את הצורך לבוא לעזור ולתרום מניסיוני ולהיות חלק מהמאמץ של החברה הישראלית בימים אלו'.

מנכ'ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן : "עבודי ראוי להערכה על התנדבותו לסייע במלאכה הקשה, ואנחנו גאים בו'" בהחלט יש סיבה לגאווה בעובד מסור ונפלא שכזה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרכז רפואי 'כרמל' מוכן לחירום. כתבה:...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב השתתף אתמול...
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים