יונה יהב לשעבר ראש העיר חיפה וח'כ בעברו: אחזור ללמד שיעורי אזרחות את תלמידי בתי הספר התיכוניים בחיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

אומר יונה יהב: 'אנחנו ניצבים בפני שנים גורליות לעיצוב דמותה של המדינה וחשוב שאת שיעורי האזרחות יוביל ראש העיר. יש חשיבות גדולה שכל ילד יכיר את הערכים הציוניים עליהם ישראל הוקמה, ובפרט בימים אלה'.

פורסם ב: 30/10/2023 20:29

ראש העיר חיפה לשעבר יונה יהב. כאן עם מכרם חורי (מימינו) בפסטיבל הסרטים חיפה. צילום: רונית קיטאי
עו'ד יונה יהב ראש העיר חיפה לשעבר אשר בעברו העביר שיעורי אזרחות על מנת לעודד תלמידים לשירות משמעותי, בונה מערך שיעור אקטואלי באזרחות ביחד עם איש החינוך וחבר הרשימה שלו למועצת העיר, דני פסלר. כזכור פסלר גם היה שותף לכתיבת פרק החינוך של יהב במסגת תוכנית '100 הימים' שיהב פרסם עם הכרזתו על מועמדותו לראשות העיר חיפה.

מדגיש יונה יהב: 'חשוב שכל תלמידי העיר יכירו את מקומה של הציונות בעת הזאת. רצח ההמונים שביצע החמאס נעשה כפשע נגד האנושות, היהדות, הישראליות והציונות. עלינו להבטיח שכל תלמיד יידע את חשיבות טיפוח הספר, הפריפריה וחיזוק הישובים בגבולות ובכך להבין את מהות קיומנו כאן בארץ ישראל'.בכוונת יהב להבטיח כי מערך השיעור יושרש בבתי הספר העיר, והוא עצמו יעביר שעת לימודים בנושא בכל אחד מבתי הספר התיכונים פעם בשבוע.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   יונה יהב ניצח בגדול את הסיבוב הראשון...
*   'שטיח התקווה הטובה' מוצג מהיום בטיילת...
*   המנהלת לפיתוח חיפה מציגה בשקיפות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים