עדכונים על פעילויות במוזיאוני חיפה ללא תשלום ועדכון לגבי התערוכות המוצגות‎‏. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מוזיאוני חיפה

כל מוזיאוני חיפה פתוחים ללא עלות לקהל הרחב עד להודעה חדשה. בנוסף לכך יש הדרכות אוצר, הרצאות, סדנאות לכל המשפחה וסרטים בקולנוע שבמוזיאון טיקוטין בעלות מוזלת

פורסם ב: 30/10/2023 12:14

פעילות למען הקהילה במוזיאוני חיפה. צילום: מוזיאוני חיפה
מבחינת תערוכות, כל התערוכות מתקיימות כסדרן ( פרט לתערוכה 'המסע שלי עם גרטה' במוזיאון הימי הלאומי שבהחלטת יותם יקיר, מנכ'ל מוזיאוני חיפה, ירדה לפני שבוע בעקבות ההתבטאויות הקשות של גרטה תונברג נגד ישראל ברשתות החברתיות.

מוזיאון העיר - תערוכת הפרח (מתאימה לכל המשפחה כוללת פעילויות יצירה קבועות כחלק מהתערוכה: אוריגמי, ציור זוהר בחושך, משחק זכרון, אריגת פרחים ועוד).

מוזיאון חיפה לאמנות - התערוכות ואדי, כוריאוגרפיה של התנגדות ויארו ורה: סיפורי מסעות בארץ, כולן פתוחות ובתערוכה "ואדי" יש גם פעילות בלשות לילדים.

מוזיאון הרמן שטרוק - התערוכה שעתוק והבעה שמציגה אוסף של יצירות שעוד לא נחשפו לקהל של האמן היהודי שטרוק, שנתרמו באדיבותו של צבי נטע למוזיאוני חיפה.

המוזיאון הימי הלאומי - כאמור התערוכה "המסע שלי עם גרטה" הורדה, אך תערוכת הקבע הגדולה שחולשת על הקומה העליונה של המוזיאון וכן, הקומה התחתונה בה יש מגוון משחקים ופעילויות לילדים בנושא הים, עדיין פעילויות והן מהוות את החלק הארי של המוזיאון.

מוזיאון טיקוטין - הזדמנות אחרונה לבקר בתערוכה "אדמה,מים,רוח,אש...וריקות" שעתידה לרדת בסוף חודש נובמבר 2023 (נכון לרגע זה טרם הוחלט אחרת).

(טלמור שמש)
פעילות למען הקהילה במוזיאוני חיפה. צילום: מוזיאוני חיפה

פעילות למען הקהילה במוזיאוני חיפה. צילום: מוזיאוני חיפה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מלון 'דן פנורמה' חיפה אירח את שחקני...
*   פורים לכל המשפחה במוזיאוני חיפה. כתבה:...
*   אלמנות ויתומי צה'ל חוזרים לטייל במרחבי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים