נהג ניידת טיפול נמרץ של מד'א נורה על ידי מחבלים תוך כדי נסיעה במהלך טיפול בפצוע בדרום .דני, הפראמדיק של מד'א הציל את חייו. כתבה: רונית קיטאי

ביום שבת השחור משחור(7.10) פטר לסניק קורובוב, חובש ונהג ניידת טיפול נמרץ במד'א ודני שטרקמן, פרמדיק מד'א חשבו שהם קמים לעוד משמרת בוקר רגילה בתחנת מד'א באופקים. משחזר דני שטרקמן: 'כאשר יצאתי לרב, שמעתי קולות נפץ ואז התקשרו אלינו מהמוקד ואמרו לנו שיש חמישה נפגעי ירי במרחב ומיד יצאנו לדרך'. מה קרה בהמשך?

פורסם ב: 27/10/2023 10:09

פראמדיק מד'א דני שטרקמן (מימין) וחובש בכיר במד'א פטר לסניק קורובוב. צילום: דוברות מד'א
ממשיך דני שטרקמן: 'בעוד אני נוהג את ניידת הטיפול הנמרץ ליד צומת אורים יוצאים לפתע מולי חולית מחבלים על אופנועים עטויי בנדנות, ויורים בי. אני נפגעתי מאחד הכדורים בעודי נוהג ואני צועק מכאבים. דני מייד התחיל לטפל בי ועצר את הדימום, בעוד המחבלים ממשיכים בנסיעתם לאופקים.מייד לאחר מתן טיפול חירום בשטח, תפסתי שליטה על כלי הרכב ופניתי במהירות לבית חולים סורוקה שם המשיך פטר לקבל טיפול'.

שלושה ימים לאחר התקרית נולדה לפטר בתו הראשונה, מי אל, אחות לזיו, אותה פגש לראשונה על מיטת בית החולים השבוע. 'לולא התושיה של דני, לא הייתי כאן היום, ולילדים שלי לא היה אבא. מתנת הצלת החיים שלי הגדולה ביותר שקיבלתי היא הולדת בתי האהובה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   'אני נלחמת'. הפגישה המרגשת בין חלי...
*   מרפאה חדשה לטיפול בהשטחת ראש בתינוקות...
*   מחקר חדש מהמרכז הרפואי 'כרמל' מקבוצת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים