נשיא המדינה יצחק הרצוג, ביקר הבוקר במוקד הלאומי המשולב של מגן דוד אדום. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

נשיא המדינה יצחק הרצוג: 'אני רוצה לומר לכם תודה בשם כל עם ישראל על הצלת החיים שלא פוסקת ולו לרגע במערכה הכבדה שאנחנו נמצאים בה. חזקו ואמצו'. מנכ'ל מד'א אלי בין: 'רוצחים תאווי דם פצעו אנושות והרגו אלפי אנשים. אנחנו כאן כדי להציל חיים'

פורסם ב: 10/10/2023 19:14

נשיא המדינה יצחק הרצוג ביקר הבוקר במוקד הלאומי המשולב של מגן דוד אדום. צילום: דוברות מד'א
נשיא המדינה יצחק הרצוג: 'אני רוצה לומר לכם תודה בשם כל עם ישראל על הצלת החיים שלא פוסקת ולו לרגע במערכה הכבדה שאנחנו נמצאים בה. חזקו ואמצו'. מנכ'ל מד'א אלי בין: 'רוצחים תאווי דם פצעו אנושות והרגו אלפי אנשים. אנחנו כאן כדי להציל חיים'

מצורף קישור וידיאו מדברי הנשיא בקשר של צוותי מד'א. צלם: אבי קנר, מקליט: אורי בוזגלו.https://mab.to/t/xjnijInkwIU/eu1

נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו עו'ד מיכל הרצוג הגיעו היום (ג׳) לביקור במוקד הלאומי של מד'א בקר'ית אונו, שם פועלים הפראמדיקים, החובשים והרופאים של מד'א על מנת להיענות לכל קריאה וצורך רפואי. נשיא המדינה נפגש עם צוותי מד'א שפעלו בעוטף עזה תחת אש ושמע על פעילותם תוך סיכון חייהם למען הצלת חיים.

נשיא המדינה הרצוג קיבל סקירה מקיפה ממנכ'ל מד'א אלי בין, על פעילות המוקד וצוותי מד'א בשטח מתחילת המלחמה ביום שבת ועל הכלים הייחודיים המאפשרים לצוותים להציל נפגעים תוך צמצום סיכון חייהם.

לאחר מכן פגשו נשיא המדינה ויצחק הרצוג רעייתו מיכל ,את צוותי הרפואה של מד״א במוקד הלאומי המשולב, שמעו על ההיערכות לימים הקרובים ולמדו על פעילות הרופאים, הפראמדיקים והחובשים של מד״א במוקד הלאומי המשולב בימים מורכבים אלו.

בסיום הביקור, כרז נשיא המדינה יצחק (בוז׳י) הרצוג ממכשיר הקשר לכלל צוותי מגן דוד אדום ברחבי הארץ: 'מתנדבות ומתנדבי מגן דוד אדום, כאן נשיא המדינה יצחק הרצוג, אני נמצא כאן במוקד שלכם ואני מלא התפעלות. אני רוצה לומר לכם תודה בשם כל עם ישראל. על הצלת החיים, על הגבורה, על הפעילות הבלתי פוסקת, על הנתינה, על האהבה ועל הצלת החיים שלא פוסקת ולו לרגע במערכה הכבדה שאנחנו נמצאים בה'.

אלי בין מנכ'ל מד'א: 'מגן דוד אדום נמצא יחד עם מדינת ישראל במלחמה אשר נכפתה עלינו. רוצחים תאווי דם פצעו אנושות ורצחו אלפי אנשים בהם גם חובשים ופראמדיקים של מד'א שהיו עם כפפות על הידיים בעת שעסקו בהצלת חיים. אנחנו כאן כדי להציל חיים. אני מבקש להגיד תודה רבה לכלל אזרחי מדינת ישראל ובראשם תורמי הדם שלנו.התורמים הנהדרים שבאו בזמן אפס לתרום דם. אלפי מנות מצילות חיים הגיעו לפצועים הרבים. אנחנו עובדים כל העת בשיתוף פעולה מלא עם צה״ל וכוחות הביטחון, אנחנו כאן כדי להציל חיים'.

(זכי הלר)
נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו עו'ד מיכל הרצוג (מימינו) ביקר הבוקר במוקד הלאומי המשולב של מגן דוד אדום . צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   קהילת מפוני קיבוץ דן המתגוררת בחיפה...
*   תחנת מגן דוד אדום חדשה נחנכה בקיסריה...
*   מועדון הפלטינום של בנק הפועלים אירח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים