מנכ'ל בי'ח 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן נערך לכל תרחיש אפשרי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ניר קופלר, יוסי וייס

צוות שעת חירום בראשותו של מנכ'ל בית החולים 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן , קיים לפני זמן קצר ישיבה מיוחדת שכללה הערכת מצב לנוכח הכרזת צה'ל על מלחמה. עובדי חברת החשמל במרחב הצפון התגיסו לעזרת חבריהם בגוש דן ובדרום

פורסם ב: 09/10/2023 18:37

במרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה נערכים לתרחיש שהמערכה תורחב לצפון.

מנכ'ל 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן : 'אנחנו מצויים בקשר ישיר ושוטף עם הגורמים המתאימים במשרד הבריאות, פיקוד העורף וגורמי הביטחון השונים. בשלב זה ובהתאם להנחיות אנחנו נערכים ומכינים את כלל בית החולים והצוותים הרפואיים לכל תרחיש'.

(גדי נס)

'עובדים מחברת החשמל במרחב הצפון, התגייסו לסייע לעובדי החברה בגוש דן ובדרום בעקבות הנזקים שנגרמו לרשת החשמל כתוצאה מפגיעת טילים.

לנוכח מצב החירום והכרזת המלחמה, עובדים מחברת החשמל במרחב הצפון, מסייעים משעות הבוקר לחבריהם בגוש דן ובדרום בתיקון נזקים לרשת החשמל שנפגעה כתוצאה מפגיעה טילים.

מ'מ יו'ר המזכירות הארצית של עובדי החברה ויו'ר ועד עובדי החברה במרחב הצפון אילן פנחס: 'עובדי החברה מאוחדים לכל אורך הדרך וגם בעת הקשה שבה אנו מצויים משעות הבוקר. גם מוקדי השירות של החברה תוגברו ע'י מוקדנים ומוקדניות ממרחב הצפון על מנת לתת מענה לפניות תושבי המרכז והדרום. אנחנו מדינה חזקה, עם אחד, לב אחד. אני סומך על צה"ל וכוחות הביטחון, שיכו את האויב. אני קורא לעובדי ועובדות החברה לתרום דם במוקדי התרמות הדם של מד'א.

(גדי נס)
צילום: ניר קופלר

בית חולים 'בני ציון' בחיפה. צילום: ניר קופלר

צילום: יוסי וייס

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרכז רפואי 'כרמל' מוכן לחירום. כתבה:...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב השתתף אתמול...
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים