גלידת 'לג'נדה' עם תפוחים, רימונים ותמרים,מה שמעיד כי ראש השנה בדרך. כתבה: ענת בר לב יוניצמן. צילום: יערה גדרון, רונית קיטאי

רשת הגלידריות 'לג'נדה' מציגה לראש השנה את כל סימני החג בגלידהעם מגוון של טעמים חדשים של גלידת יוגורט בשילוב רימונים, תמרים וגלידת פאי תפוחים. לשנה טובה ומתוקה

פורסם ב: 12/09/2023 14:09

גלידות 'לג'נדה' ראש השנה 2023. צילום: יערה גדרון
האג'נדה של לג'נדה היא לגלידה הכי איכותית וטרייה שיש ולכן בכל הסניפים שלהם מיוצרת הגלידה באופן יומיומי במקום. מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות לג'ילטו איטלקי אמיתי ועם מיטב חומרי הגלם והפירות. לקראת ראש השנה מציגה לג'נדה:מקפא יוגורט עזים ורימונים - שילוב של מקפא יוגורט עזים חמצמץ בשילוב מיץ רימונים סחוט טרי. על המקפא ניתן להוסיף תוספות לבחירה.

גלידת יוגורט תמרים - גלידה בטעם יוגורט בשילוב תמרים

גלידת פאי תפוחים - גלידת ביסקוטי עם קונפיטורת תפוחים ונגיעה של קינמון

הג'לטו של לג'נדה מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים האגדיים הם יוצרים עם התוספות הכי הכי, כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים, טרפלס שמייצרים לבד ושוקולד 100% אמיתי. בסורבה משתמשים בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה והיוגורט הוא יוגורט טבעי.

לדודו מינה ואורי פינקלשטיין, חברי ילדות מנהריה, היה חלום לפני 20 שנה להקים בארץ גלידריה איכותית. אחרי השתלמות ארוכה באיטליה הקימו ב2001 את גלידריית לג'נדה, שמונה היום 26 סניפי גלידריות לג'נדה ושני סניפי פרוטבר לשייקים בפריסה ארצית ביניהם סניפי הדגל בתל אביב שדרות רוטשילד, ברחוב דיזנגוף ובנמל יפו וכן בסניף לג'נדה בשדרות הנשיא במרכז הכרמל בחיפה.
גלידות 'לג'נדה' ראש השנה 2023. צילום: יערה גדרון

גלידות 'לג'נדה' ראש השנה 2023. צילום: רונית קיטאי

גלידת 'לג'נדה' ראש השנה 2023. צילום: יערה גדרון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חנה לסלאו תחזור לדמות המיתולוגית...
*   מתז לניקוי וריענון ריפודים בניחוח...
*   לקראת פורים יצאו בשיתוף פעולה עמותת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים