הסלבריטאיות והסלבריטאים שורפים קלוריות באימוני כושר עתידניים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

בשישי החולף התקיים אירוע ההשקה של אסטרה בודי Slim Effect בהרצליה. אימוני כושר עתידניים שאפשר לשרוף בהם עד 2000 קלוריות לאימון של 45 דקות. מי הגיעו להתאמן בפתיחת הסניף החדש?

פורסם ב: 10/09/2023 09:40

צילום: אור גפן
היו שם : מור סילבר, ג'ני צ'רוואני, לינור סביניק, דורין סגול, לי ואן אברהמי, סינדי צ'אדי, סטפני חזניוק, לורן אלון, שייע פייגנבויים ועוד.

כיום ל- Astra Body Slim Effect יש שלושה סניפים: רמת אביב, רמת השרון והרצליה פיתוח הסניף החדש.

אתי לוולה הבעלים של ה-Astra Body Slim Effect: 'אנחנו מתרגשים להשיק את הסניף החדש שלנו בהרצליה פיתוח, הסניף השלישי של האסטרה בודי. אימון חדשני ופרטי, מפדלים באופניים בשכיבה נוחה מה שמקל על הגב והמפרקים.
ניתן לשרוף באימון של 45 דקות בלבד עד 2,000 קלוריות.

במכונות שלנו יש מנורות של אינפרא אדום שמגיעות ל-50 מעלות חום, הגוף מתחיל להיות חם אחרי כמה דקות ומתחיל לשרוף קלוריות.האינפרא האדום מגביר את זרימת הדם, הנימים מתרחבים והרקמות מקבלות יותר דם נפח מחזור הדם מתרחב ובכך מנקה את הגוף מכל הרעלים ומגביר את ההזעה.

כשנכנסים למכונה החדשנית האוויר בתוך החלל של המכונה מתרוקן מה שגורם ל-0 גרוויטציה, ממש כמו בחלל, ואז הרבה פחות קשה לפדל. כמעט ללא כל מאמץ. למכשיר יש שתי מנורות קולגן שמאיצות את תהליך חידוש התאים בגוף ומסייעות לשמר את הגמישות והיופי של העור.אין לנו ספק שהמתאמנים והמתאמנות יגיעו לתוצאות מצוינות ובקרוב נרחיב את הפעילות בכל הארץ'.
צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   עו'ד יהונתן שפי (34) ורעייתו דין (32) טסו...
*   פתיחת תערוכת 'אהבה שווה' לרגל יום האהבה...
*   ניר והגר, הם הגר משה וניר פור מ'חתונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים