חדש מ'סנו' לרצפות בריח של רעננות עם ניחוח מרכך הכביסה מקסימה Ultra Fresh. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

בראש השנה ובחג פסח ידוע כי זה גם חגי ה'נקיונות'. אין כמו ריח מופלא של מרכך כביסה עוצמתי וזה מה שיש בשני המוצרים שהושקו בסדרת 'ריצפז פרש הום'. האחד בנוזל והשני במטליות לחות לניקוי הרצפות

פורסם ב: 08/09/2023 14:48

'סנו מקסימה' אולטרה פרש לרצפות. צילום: רונית קיטאי
סדרת 'ריצפז פרש הום' מעתה בניחוח Ultra Fresh (אולטרה פרש), המוכר והאהוב מסדרת מרככי הכביסה של 'סנו מקסימה' שמצטיין באפקט הבישום המתמשך והניחוח העוצמתי בשני מוצרים לניקוי, הברקה, בישום והגנה על הרצפות: תרכיז נוזלי לרצפות ומטליות לחות לניקוי הרצפות

אין ויכוח כי הניחוח שכולם מעדיפים הוא כזה שמצטיין ברעננות של מרכך הכביסה מקסימה-Ultra Fresh ואת זה יש כאמור עכשיו גם 'בריצפז פרש הום' נוזל לניקוי רצפות ובמטליות לחות לניקוי רצפות.

'ריצפז פרש הום' בניחוח אולטרה פרש הוא תרכיז ריחני המצטיין בארבע פעולות במוצר אחד: מנקה, מבריק, מבשם בעוצמה ומגן על הרצפה. ניקוי הרצפה בתרכיז 'ריצפז אולטרה פרש' מעניק רעננות וריח נפלא. 2 ליטר בבקבוק במחיר: 18.90-21.90 ש'ח (לפי אתר 'זאפ')


***

'ריצפז פרש הום' אולטרה פרש : מטליות לחות לניקוי כל סוגי הרצפות, להברקה, בישום מתמשך ועוצמתי בקלות וביעילות. למטליות הלחות ריצפז אולטרה פרש פתח מיוחד למגב לנוחות מירבית בשימוש. כי לפעמים יש צורך בניגוב מהיר או כדי להסיר כתמים מהרצפה ובהחלט אפשר להסתפק במטליות לצורך זה. העיקר שהבית יהיה נקי ואז גם נעים לכולנו בנשמה.

המטליות הלחות נמכרות בגודל : 40 X 70 ס"מ
10 יחידות באריזה במחיר: 12.90 – 10.90 ש'ח (לפי אתר 'זאפ')

להשיג ברשתות השיווק.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   הגורמה של הצ'יפסים הגיע לישראל והצ'יפסים...
*   חנה לסלאו תחזור לדמות המיתולוגית...
*   מתז לניקוי וריענון ריפודים בניחוח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים