'יקב ברקן' השיקו את ברקן BLUSH, רוזה, בציר 2022 -רוזה עדין, מרענן, קיצי וארומטי במיוחד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

הרוזה החדש, ברקן-BLUSH הוא עדין, מרענן, קיצי וארומטי במיוחד. SINGLE VINEYARD ממורדות הרי יהודה. היין מתאים לשתייה בכל מקום ובכל זמן ויהפוך כל בילוי לבלתי נשכח

פורסם ב: 06/09/2023 15:25

BLUSH. יקב ברקן. 60 ש'ח.צילום יח'צ
BLUSH הינו יין רוזה ברמה אחרת, כזה שמתאים לשתייה בכל זמן ובכל מקום, לבד או עם היקרים לליבנו. היין מושלם לארוחה רומנטית, בילוי משותף, רומנטי ובלתי נשכח. BLUSH מבית 'יקב ברקן' הוא הרוזה החדש לקיץ מושלם, יש לשתות קר וליהנות מכל לגימה.

רוזה BLUSH מופק מענבי הקלדוק הגדלים בכרם יחידני במורדות הרי יהודה. הכרם יושב בוואדי קטן, המוקף בגבעות ומאופיין במיקרו אקלים ייחודי. שיפולי הוואדי כולאים את האוויר הקריר של הלילה בכרם ומבטיחים טמפרטורות נמוכות, המתאימות בצורה מדויקת להבשלת הענבים. זן הקלדוק (הכלאה של גראנש ומלבק), שמוצאו בדרום צרפת, הינו זן אידיאלי לייצור יינות רוזה פירותיים, פרחוניים, ארומטים ונפלאים.

צבעו של היין הוא צבע סלמון בהיר מאד ואלגנטי, באף ארומות נהדרות המשלבות אפרסק, תות שדה ופריחת הדרים מלוות בנגיעות טרופיות שכובשות מרגע פתיחת הבקבוק. כבר בלגימה הראשונה ממלאים את הפה טעמי אגס ופירות לבנים, הממשיכים לסיומת ארוכה ופירותית עם חמיצות פריכה ומרעננת.

מחיר מומלץ לצרכן – 60 ש'ח.

להשיג באמצעות אתר :

www.Blend.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לי בירן, זמר, שחקן ואבא טרי לנבו בירן...
*   BETTER SODA הפתעה מבית 'שוופס'. לראשונה...
*   ב'סולתם' לא פוסחים על מבצעי החג. יצרנית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים