דרור בהט סמנכ'ל השיווק של חברת yes שהשיקה היום שלט חדש לממירי AndroidTV על שידרוג הצפייה בטלויזיה. כתבה: רונית קיטאי

שלט IP החדש והמתקדם בישראל כולל לחצני מספרים, תאורת לילה אחורית, יכולות שליטה על הטלוויזיה והמגבר ועוד יתרונות רבים אחרים

פורסם ב: 03/07/2023 14:37

יכולות זיפזופ נוחות וכפתורים ישירים לאפליקציות הסטרימינג המוביליות עימן ל-yes יש שיתוף פעולה דוגמת דיסני+, נטפליקס ואמזון.מדובר בשלב נוסף באסטרטגיית המיגרציה אותה מובילה החברה בשנים האחרונות, עם מעבר לקוחות הלווין לשידורים על גבי האינטרנט

חברת yes משיקה היום (שני) את שלט ה-IP המתקדם בישראל לממירי אנדרואיד שתוכנן ועוצב בשילוב מומחים בתחום. השלט החדש כולל: אזור לחצני ספרות למעבר קלאסי בין ערוצים הצפוי להקל על לקוחות רבים, תאורה אחורית שתאיר את מקשי השלט בעת לחיצה על הכפתורים, אזור ייעודי לשליטה בהדלקה או כיבוי המגבר ושליטה בווליום המגבר, אזור לפונקציות המרכזיות כמו זפזופ ועוצמת שמע. כמו כן בשלט החדש אזור כפתורי גישה מהירה לאפליקציות הסטרימינג המובילות בעולם כולל דיסני+, נטפליקס אמזון ועוד. כל כפתורי קיצור הדרך לערוצים ולאפליקציות התאפשרו הודות להסכמים מסחריים ביןyes והחברות. בנוסף, השלט מתאים את עצמו לרוב הטלוויזיות והמגברים הקיימים בשוק באופן אוטומטי באמצעות מנגנון חכם אשר פותח בממירי yes+Android.

בשלב הראשון השלט החדש יחולק ללקוחות הקיימים של yes המעוניינים לעבור משירותי הלווין לחוויה המתקדמת של yes+ ללא תשלום, כחלק מאסטרטגיית המיגרציה של החברה למעבר שידורים מלא על גבי רשת האינטרנט ובהמשך יסופק גם לאוכלוסיות נוספות. לקוחות המעוניינים לרכוש את השלט החדש יוכלו לעשות זאת בסניפי פלאפון ברחבי הארץ בעלות של 49.90 ש'ח ובהצגת תעודת הזהות של בעלי המנוי או באמצעות משלוח לביתם בתוספת דמי משלוח.

אומר דרור בהט סמנכ'ל השיווק של YES: 'השקת השלט המתקדם היום היא חלק נוסף במימוש אסטרטגית החברה להעברת לקוחותינו לצפייה בטלוויזיה ב-IP עד סוף 2025. השלט החדש מייצר פתרון לאוכלוסיות רחבות ומבטא את הקשב שלנו לצרכי לקוחותינו'.

yes היא חברת הטלוויזיה הרב ערוצית הגדולה בישראל המשדרת על גבי רשת האינטרנט, לצד היותה החברה היחידה המספקת במקביל שידורים באמצעות לווין. לחברה כ-580 אלף לקוחות, מתוכם כ- 356 אלף לקוחות IP, מה שהופך את yes לחברת הטלוויזיה על גבי אינטרנט הגדולה בישראל. yes תומכת ביצירה הישראלית ומביאה לצופים את הפקות המקור המדוברות ביותר בישראל הגורפות מדי שנה פרסים וזוכות להצלחה בינלאומית.
דרור בהט סמנכ'ל שיווק YES צילום: רמי זרנגר

yes+ num Remote FINAL. צילום: יח'צ

זהו השלט קודם. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חנה לסלאו תחזור לדמות המיתולוגית...
*   מתז לניקוי וריענון ריפודים בניחוח...
*   לקראת פורים יצאו בשיתוף פעולה עמותת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים