בית האופנה 'הגרה' בשיתוף עמותת 'אישה לאישה' הפועלת למען נשים נפגעות אלימות וילדיהן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפאל מזרחי

האיור על החולצה מבית אופנת 'הגרה ' הוא יצירה של האמנית דקלה קאלו חנקין. עד סוף חודש מרץ 2023 תימכר החולצה הייחודית בסניפי אופנת HAGARA ברחבי הארץ. הרווחים ממכירת החולצות יתרמו לעמותת 'אישה לאישה' כעזרה וסיוע בפעילות הקודש שעושה העמותה למען הנשים והילדים השוהים במקלט

פורסם ב: 09/03/2023 13:32

חולצה של הגרה למען עמותת אישה לאישה - יום האישה הבינלאומי. צילום: רפאל מזרחי
בית האופנה HAGARA מציין השנה את יום האישה הבינלאומי, החל ב- 8.3, בשיתוף עם עמותת 'אישה לאישה' המעניקה בית וחסות לנשים וילדים שנאלצים לברוח מביתם לאחר שנחשפו לאלימות קשה מצד הבעל או האב.

בית האופנה 'הגרה' רואה חשיבות רבה בסיוע, קשב ושותפות למאמץ החברתי למגר את תופעת האלימות בחברה בכלל וכנגד נשים וילדים בפרט. "חשוב לנו לתת דעת ובמה, דווקא ביום האישה הבינלאומי ולהתמקד באותן נשים הבוחרות באומץ להתמודד עם אתגרים לא קלים בחיי היום יום, אתגרים המחייבים יכולת הישרדות', אומרת יעל כרמי מנכ'לית 'הגרה'.

כחלק מההירתמות למאמץ של עמותת 'אישה לאישה', עוצבה חולצת T משולבת באיור ייחודי, שנלקח מתוך תערוכה שהוצגה לפני שנה בבית ציוני אמריקה. התערוכה הציגה פרשנות ויזואלית של מאיירות, לחלומות של ילדים שמצאו מקלט במעון יחד עם אימהותיהם, איורים המספרים את החלומות שלהם לחיים עתידיים כבוגרים.

מוסיפה יעל כרמי: 'חשוב שביום האישה הבינלאומי נעצור כולנו וניתן את הדעת לאותן נשים אמיצות שנאלצות לנהל יום יום מאבק מול העולם, מול חברה שלה אחריות, לעיתים עקיפה ולעיתים ישירה לאלימות שחוו הנשים וילדיהן מבית ולפיכך גם מצווה ליטול חלק במשימת ההגנה, השיקום והטיפול.'.

מקובל ונהוג ביום האישה להאדיר ולפרסם נשים שהצליחו לשבור את תקרת הזכוכית בתחומים רבים, הן בתחום הטכנולוגיה והן בתחום הרוח והחברה, אך חשוב לא פחות שנזכור וניתן את הדעת לאותן נשים בחברה, שהיו יכולות להיות שותפות לאותן חברות שתורמות מכישוריהן הרבים לעולם, אבל נאלצות להפנות את כוחותיהן קודם כל להתגוננות ולהילחם את מלחמת הקיום היום יומי.

בית האופנה 'הגרה' פועל זה 20 שנה עם אופנה עכשווית יפה. הרווחים ממכירת החולצות יתרמו לעמותת 'אישה לאישה' כעזרה וסיוע בפעילות הקודש שעושה העמותה למען הנשים והילדים במקלט.

מחיר החולצה: 79 ש'ח במבצע שיתקיים עד סוף חודש מרץ 2023

לרכישה באתר ולאיתור סניף קרוב אליכם:

https://www.hagara.co.il/


www.jerusalemshelter.org.il
חולצה של HAGARA למען עמותת 'אישה לאישה' - יום האישה הבינלאומי. צילום: רפאל מזרחי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   אנה ארונוב הפרזנטורית של רשת INTIMA ...
*   רשת 'תמנון' במחירי סוף עונה אטרקטיביים...
*   אופנת 'תמנון' יצאה במבצע חם לימים הקרים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים