'פסיכולוג עצמי ב-7 שאלות' מאת יוסי עמנואל. הוצאת 'סטימצקי'. כתבה: רונית קיטאי

סיפורו הבלתי יאומן של יוסי עמנואל, שיפוצניק חסר כל שהגיע לתחתית והפך למחברם של רבי מכר וספר נוסף כבר בדרך. הוא מתאר בספרו כיצד אפשר להגיש עזרה ראשונה רגשית תוך שעה אחת בלבד באמצעות שיטת 7 השאלות וגם חושף בכנות מדהימה את ההשפלות שעבר בילדותו ובנעוריו

פורסם ב: 24/01/2023 22:35

'פסיכולוג עצמי ב-7 שאלות' מאת יוסי עמנואל. הוצאת 'סטימצקי'
'פסיכולוג עצמי ב-7 שאלות' הוא ספר המעניק מענה לפחדים וחרדות מסוג רעיל ושכיח במיוחד איתם אנשים מתמודדים בשגרת חיי היום יום שלהם, כשהם חשופים לפחדים שלרוב הם אפילו אינם מודעים לקיומם וגורמים לעצמם לפגיעה הרסנית בתיפקוד כתוצאה מאפקט ההימנעות או התפרצויות זעם.

בספרו מציג יוסי עמנואל הוא 'ד'ר חיוך' כפי שהוא אוהב להגדיר את עצמו, שיטת אבחון עצמי שונה ומהפכנית בתפיסתה לאבחון מדד האושר/ או הדיכאון באופן מדיד ומספרי.

'פסיכולוג עצמי ב-7 שאלות' מביא לקוראים את שיטת שבע השאלות המופלאה אשר חוללה מהפך בחייו של האיש שהגיע לתחתית. יוסי עמנואל הפך כנגד כל הסיכויים משיפוצניק כושל השקוע בחובות כבדים ובדיכאון ,לסופר מצליח, מרצה מבוקש וקואוצ'ר לטיפול בדחיינות ושיפור התיפקוד השוטף בשיטת 'חוכמת לוחמי הדחיינות'.

לצד סיפורו האישי הבלתי ייאמן, המסופר בגילוי לב מרגש כיצד גדל במשפחה עם אב אלכוהוליסט מושבע שנהג באלימות קשה כלפי משפחתו ובמיוחד כלפי אשתו, אמו של יוסי עמנואל. הוריו דאגו להבהיר לו כל השנים כי הוא האדם הכי פחות חשוב במשפחה והוא היה רק יד שניה של שבה קיבל את הבגדים שכבר עברו גילגולים על אחרים, אלא גם ילד מפוחד שסבל מבעיות קשב וריכוז, שבאותה תקופה חשבו זאת כחוסר שכל מן הסתם ולכן סבל גם מנידוי חברתי.

הוא מסביר צעד אחר צעד כיצד גם אתם תוכלו להעניק לעצמכם את מתנת הפסיכולוג העצמי, בעזרת המודל החדשני של שבע השאלות שלפיהם לדבריו תצליחו להשתחרר תוך שעה מעכבות וממצוקות רגשיות החוסמות אתכם לפעול כאן ועכשיו. זאת למען קידום מטרותיכם והשגת שינוי מהיום למחר בנקודת המבט שלכם על המציאות, בדרך קלה ומהנה.

וסי עמנואל חיבר גם את הספר 'איך דחיתי את הדחיינות' שזכה להצלחה ובקרוב כאמור ייצא לאור ספרו השלישי ושמו 'קורס להכשרת לוחמי דחיינות', והוא משוכנע שגם הוא עומד להיות לרב מכר.

ימי שלא היו לו סיבות רבות לחיוכים בילדותו, מגדיר את עצמו כ'ד'ר חיוך' ומלמד בספרו 'פסיכולוג עצמי ב-7 שאלות' כיצד להשתחרר ממצוקה רגשית ומעכבות, מהיום להיום. הוא מספר בגאווה ובהנאה על פיתוח השיטה שלו והסדנאות שהוא מעביר לבעלי עסקים מקבוצת 'נטוורקינג' שונות בצפון הארץ וגם באזור המרכז.

אם את כאביו כילד מנודה הוא לא שיתף עם אף אחד באותה תקופה ,הרי שאת ההצלחות שלו כיום בעזרה לאנשים באמצעות השיטה שפיתח ,הוא רוצה לחלוק עם כל מי שרק מוכן.בפרקים האחרונים של הספר הוא נותן דוגמאות לתירגול השיטה וגם שאלות ותשובות לסיכום.

109 עמודים 89 ש'ח. להשיג ברשת 'סטימצקי' ובחנויות הספרים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   המאפיה המדהימה של פרדי 2 מאת הריט ויטהורן.מיועד...
*   'השדון שלי' מאת אלון ומיכל גבע. איורים:...
*   סליחה! ספר לילדים מאת מיקל איאן בלק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים