ד'ר הדס לבסקי מנהלת היחידה לנפרולוגיית ילדים (דיאליזה ומחלות כליה) במרכז הרפואי לגליל, נבחרה לוועד האיגוד הארצי. כתבה: רונית קיטאי

זאת היא בהחלט בחירה מרגשת. ד'ר הדס לבסקי, שנבחרה השבוע לוועד האיגוד הארצי ומדובר באיגוד מקצועי של כל הרופאות והרופאים העוסקים בתחום נפרולוגיית ילדים בישראל, היא דור שני בתחום זה במשפחתה. מי שעסק בכך היה אביה, פרופ' שאול שאשא ז'ל שניהל במשך 20 שנה את המרכז הרפואי בנהריה שכיום נקרא המרכז הרפואי לגליל ובראשו עומד פרופ' מסעד ברהום

פורסם ב: 24/01/2023 17:25

ד'ר הדס לבסקי
במסגרת הבחירות לוועד האיגוד נבחר ד'ר עודד וולובלסקי ליו'ר האיגוד, ד'ר רותי שרייבר למזכירת האיגוד וד'ר הדס לבסקי לתפקיד הגזברית.

ד"ר לבסקי היא ממשיכת דרכו של אביה פרופ' שאול שאשא, בתחום הנפרולוגיה וגם בתחום חקר השואה, לאחר שהחליפה אותו (לאחר פטירתו) כיושבת ראש הכנס היוקרתי בתחום רפואה ושואה, המתקיים מידי שנה בהצלחה רבה בבית החולים בנהריה.

ד'ר הדס לבסקי: 'אני רואה חשיבות בקידום התחום בארץ בכלל ובפריפריה בפרט, ולכן ישנה חשיבות רבה לנציגות מהפריפריה בוועד הארצי של האיגוד'. פרופ' מסעד ברהום בירך את ד"ר לבסקי על התפקיד אליו נבחרה ואיחל לה הצלחה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חדש בקהילה ב'כללית' מחוז חיפה וגליל...
*   מחקר רפואי פורץ דרך שנערך במרכז הרפואי...
*   רנת רנד סרוקה מנכ'לית 'ביקורופא' על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים