סטארט אפ ישראלי חדש מבקש ליצור חווית שירותים נעימה ובעיקר שקטה ויבשה. היזמים הם אב ובתו, אורן ולורן עזורי

סטארט- אפ ישראלי חדש בשם BUBL מבקש לשנות את המצב בקלות ובמהירות. BUBL פיתחה אבקה שבמגע עם מים יוצרת שכבת קצף קשיחה שמבצעת מספר פעולות: מבטלת את התזת המים בחזרה ואת אלמנט הרעש, מנטרלת ריחות רעים, מחטאת את שכבות החרסינה בצדדים ומונעת הצטברות לכלוך ומפיצה ריח נעים בזמן הישיבה שנשאר לאורך זמן

פורסם ב: 23/06/2022 09:49

שקית וקופסא
זו תופעה מוכרת ומביכה כאחד – עלינו להתפנות בשירותים ואנו בלחץ וחווים אי נעימות בעיקר מחמישה דברים: ההשפרצה, הרעש, הריח, לכלוך וחיידקים. בכל מקום בו תבקשו להתפנות, בבית, אצל חברים או בקניון .אי הנעימות משותפת לכולם.

אורן עזורי הוא איש עסקים הפעיל במזרח אירופה בתחומי הנדל"ן, ציוד משרדי וטקסטיל למעלה מ- 31 שנה. בתו, לורן, סיימה השנה את לימודיה באוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי לשעבר) בתקשורת.השניים עבדו על פיתוח האבקה במשך שנתיים במהלכם פעלו בשיתוף פעולה עם מעבדות וכימאים מומחים בתחום.

לורן עזורי מייסדת ומנהלת שותפה: 'כולנו מודעים לתחושת חוסר הנוחות ואי הנעימות שיש לנו כשאנו צריכים להתפנות בשירותים. לכן, BUBL היא אביזר חובה של המאה ה-21 לכל אחד, בכל בית ומקום ציבורי, בכל תיק, ליד כל נייר טואלט ולפני כל ישיבה'.

אורן עזורי מייסד ומנהל שותף: 'המוח הישראלי, שוב, ממציא פטנט מיוחד שרלוונטי לבעיה שקיימת לכל אדם בכל מקום בעולם. המטרה שלנו בשלב זה היא להתבסס היטב בישראל ומפה לצאת לכל השווקים בעולם'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת 'תבואות', השיקה ארבעה טעמים חדשים...
*   חדש על המדף: קמח אגוזי נמר, ואגוזי...
*   'פסטה ריקו' השיקה אתר חדש לשיווק מוצרי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים