ח'כ אמילי מואטי, ביקרה היום במחלקת כירורגיה במרכז הרפואי 'בני ציון'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות המרכז הרפואי בני ציון

ח'כ אמילי מואטי ('העבודה') הוזמנה ע'י מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן, וחיזקה את הצוותים הרפואיים בעקבות מותו מדום לב של הרופא המתמחה במחלקה ד'ר שאדי אסלאן ז'ל

פורסם ב: 09/06/2022 03:26

ח'כ אמילי מואטי ומנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון'. צילום: דוברות בית החולים
ח'כ אמילי מואטי כתבה דברים לזכרו של ד'ר אסלאן ז'ל בספר ההנצחה שמוקם בפינת זיכרון שהוצבה בכניסה למחלקת כירורגיה והביעה את צערה על מותו. היא שוחחה עם האחות האחראית במחלקה ,לירון זמיר, וביקשה לחזק את הצוות הרפואי האבל על מותו.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן ציין בפני ח'כ אמילי מואטי כי צוותים מקצועיים מיוחדים משוחחים עם הצוותים הרפואיים בבית החולים השרויים באבל כבד בעקבות מותו של ד'ר שאדי אסלאן ז'ל.

בישיבת עבודה שהתקיימה במרכז הרפואי ביקש ד'ר אוהד הוכמן מח'כ אמילי מואטי לפעול למען המרכז הרפואי ברכישת רובוט ניתוחי ולהשגת תקציבים לשדרוג התשתיות הישנות והטעונות שיפור.

ד'ר אוהד הוכמן הציג בפניה את המחלקות השונות והמובילות במרכז הרפואי והשניים ביקרו במכון האונקולוגי הזקוק לשיפוץ וגם במכון ההמטלוגי. מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' הציג בפניה את הצורך המיידי של תוספת מיטות למחלקת השיקום.

בסיום הביקור לא שכח להודות לה על ביקורה והביע את תקוותו שיהיה ביכולתה לפעול למען המרכז הרפואי 'בני ציון' בגיוס המשאבים הכספיים המבוקשים .

(גדי נס)
משמאל לימין: מנכ'ל המרכז הרפואי בני ציון ד'ר אוהד הוכמן, ח'כ אמילי מואטי, עוזרת ח'כ מואטי רון יאמין, לירון זמיר אחות אחראית במחלקת כירורגיה. צילום: דוברות המרכז הרפואי בני ציון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   כבוד ענק. חתן פרס ישראל פרופ' מוסא...
*   יום עיון משותף התקיים לאחיות טיפת...
*   מרפאת המטיילים למטיילות ומטיילים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים