מחווה עירונית לזכרו של רובי שפירא ז'ל הנשיא והבעלים המיתולוגי של קבוצת הכדורגל 'הפועל חיפה'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ראובן כהן דוברות

אבן פינה הונחה הבוקר לקריאת רחוב על שמו של רובי שפירא ז'ל.תרומתו של רובי שפירא ז'ל לעיר חיפה ולחברה הייתה רבה ומשמעותית, וכללה בין היתר תרומות עתק למחלקות רפואיות בבתי החולים בחיפה וכן פעילות בארגונים פילנתרופיים בעיר

פורסם ב: 08/06/2022 12:39

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
במעמד ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, חבר מועצת העיר ניר שובר, הנהלת מועדון הכדורגל 'הפועל חיפה', שחקני המועדון בעבר ובהווה, בני משפחה, חברים ועשרות אוהדים, התקיים הבוקר סמוך לאיצטדיון העירוני 'סמי עופר' טקס מרגש להנחת אבן הפינה לקריאת רחוב ע'ש מי שהיה הנשיא והבעלים של קבוצת הכדורגל 'הפועל חיפה', איש העסקים רובי שפירא ז'ל.


רובי שפירא ז'ל היה הבעלים של מועדון הכדורגל 'הפועל חיפה' במשך שמונה שנים והוא זה שהחזיר את הקבוצה לקדמת הבמה, אחרי שנות ה-80 הקשות.

נציגי המועדון בירכו על המיזם לקרוא רחוב על שמו של שפירא, וציינו כי 'זו החלטה מכבדת וערכית שמעלה על נס את תרומתו של רובי לעיר ולספורט החיפאי'.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'תרומתו של רובי לעיר חיפה ולחברה הייתה רבה ומשמעותית, חנוכת הרחוב על שמו זוהי הדרך הצנועה של העיר חיפה להחזיר לו תודה על פועלו ותרומתו לאורך השנים. רובי אמנם כבר לא איתנו, אך זכרו ומורשתו יישארו כאן בעיר חיפה, לדורות'.

( ליאורה טל)
צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   קבוצת מג'ד אל כרום יצאה לטורניר כדורסל...
*   נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו עו'ד...
*   טקס קבלת חברים ללשכת עורכי הדין התקיים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים