בשורה להורים ולפעוטות - בקרוב יחלו עבודות בסך 2.4 מיליון ש'ח לשיפוץ ולהנגשת תחנות 'טיפת חלב. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

על פי התכנון, עבודות השיקום הראשונות יבוצעו בהדר, בחליסה, בנווה שאנן ובקריית אליעזר והכל בתכנון ובהובלה פנימית של האגף לבנייה ציבורית, ובהמשך בתחנות נוספות

פורסם ב: 08/06/2022 12:14

'טיפת חלב' תחנה לבריאות המשפחה. צילום: דוברות עיריית חיפה
ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם ערכה סיור עם נציגי משרד הבריאות בתחנות 'טיפת חלב' בחיפה, על מנת לבחון את מצבן. מהסיור עלה, כי המבנים במצב רעוע וכי התחנות אינן מונגשות לציבור. לפיכך, פנתה ראש העיר ל'מפעל הפיס' לקבלת סיוע במימון עבודות השיפוץ וההנגשה, ונענתה בחיוב.

האגף לבנייה ציבורית, בשיתוף משרד הבריאות, סיים את עבודת תכנון השיפוצים ולאחר קבלת אישור מועצת העיר יחלו העבודות בשכונות המפורטות מעלה.בהמשך ייבחן שיקומן של תחנות נוספות, בהתאם למצבן ולמכלול השיקולים העירוניים.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'לא יעלה על הדעת ששירות כה בסיסי וחשוב שניתן למשפחות צעירות, לא יונגש עבור אנשים עם מוגבלויות ולמתניידים עם עגלות. אני שמחה על תחילתו של השיפוץ הנרחב לאחר שנים רבות של הזנחה בנושא, ומקווה שבקרוב כל ילדי חיפה והוריהם יוכלו ליהנות מתחנות טיפת חלב מחודשות'.

(רוני גרוסמן)
ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   רחוב ע'ש שחקן נבחרת ישראל ישעיהו שווגר...
*   נקודת שיטור נחנכה הבוקר בשכונת נאות...
*   אלופי האיגרוף של מועדון 'מכבי סליבא...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים