פינת זיכרון לזכרו של אור פארן ז'ל הוקמה בשיתוף פעולה עם קרן חיפה ואתו'ס.כתבה: רונית קיטאי צילום: אלבום משפחתי

הקרן לחיפה בעזרתם האדיבה של חברת אתו'ס, הפסל חלבי עאוני וחלבי עבדאללה, הקימו בסמוך להיכל הספורט רוממה פסל בצורת כדורסל, ואורן שידלובסקי תרם להקמת פינת הישיבה, הכל לזכרו של אור פארן ז'ל ששיחק כדורסל בקבוצת הנוער של 'מכבי חיפה'. בטקס נכחו הוריו רונית ויהודה פארן ואחיו גיא, נדב וניר

פורסם ב: 07/06/2022 14:30

רונית ויהודה פארן ליד פינת ההנצחה לבנם אור פארן ז'ל. צילום אלבום פרטי
במלאת שש שנים לפטירתו של אור פארן ז'ל נחנכה השבוע ליד היכל הספורט רוממה פינה לזכרו. אור פארן ז'ל נפטר בגיל 19 ממחלת הסרטן.

בטקס השתתפו עשרות מכרים, בני משפחה וחברים רבים, כאשר הוריו סיפרו כי בשנה שעברה בסיום האזכרה החמישית הייתה להם הארה שיש צורך להנציח אותו בהיכל הספורט ברוממה שהיה בבחינת הבית השני שלו.

אור פאר המנוח אשר כאמור שיחק כדורסל בקבוצת הנוער של מכבי חיפה, היה תלמיד ביה'ס 'אליאנס' בחיפה ואוהד מושבע של קבוצות הכדורגל והכדורסל של 'מכבי חיפה/.

בני משפחתו של אור פארן ז'ל סיפרו בטקס :'אור היה עלם חמודות, יפה תואר, חסון, חכם וחייכן, מצאנו פינה מהממת שמתאימה כמו כפפה ליד על מנת להנציח את אור, כך שכל מי שיבוא לצפות במשחקים בהיכל הספורט ברוממה, יעבור על יד פינת ההנצחה ויזכה להכיר את אור שימשיך להיות חלק בלתי נפרד מרוממה וזה ממלא את לבנו'.

מנכ"לית הקרן לחיפה עוwד לימור עלמני: 'זכיתי ללוות במשך שנה משפחה שמוכיחה שמתוך כאב ויגון עמוקים, אפשר גם לצמוח ולמצוא את הדרך להוקיר את האהובים לנו, באמצעות תרומה לקהילה. פינת הזיכרון לאור פארן ז'ל אינה רק פינה עבור המשפחה, אלא תהווה פינה שתשמש את כל תושבי העיר ותוך כך יוכלו להכיר את אור ז'ל ואת הלב הרחב שלו'.

הקרן לחיפה, שפעילויותיה מתפרשות על פני מגוון רחב של תחומים ובהם : חינוך, תרבות, קהילה, פעילות לילדים ונוער, העשרה ופועלת גם לעידוד הרווחה בעיר. הקרן לחיפה, אינה נושאת רווחים (מלכ'ר), והתרומות המתקבלות הן בישראל והן בארה'ב, קנדה וגרמניה פטורות ממס.

(גדי נס)
צילום: אלבום פרטי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   נקודת שיטור נחנכה הבוקר בשכונת נאות...
*   אלופי האיגרוף של מועדון 'מכבי סליבא...
*   כחלק מהמאבק בזיהום הפלסטי הציב אגף...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים