'פרימור' משיקה סדרת מיצים סחוטים טבעיים חדשה: הסדרה האדומה. כתבה: רונית קיטאי. צילום הדמייה: רוני ברוקס פרסום יהושע

סדרת המיצים הסחוטים של 'פרימור' כוללת :מיץ תפוח רימון סלק ולימון, מיץ תפוח ודובדבן ומיץ תפוח וחמוציות המבוססים על פירות אדומים, להם מנוכסים תכונות בריאותיות מגוונות

פורסם ב: 01/06/2022 15:26

הסדרה האדומה של פרימור. צילום הדמיה: רוני ברוקס פרסום יהושע
סדרת המיצים הסחוטים של 'פרימור' כוללת :מיץ תפוח רימון סלק ולימון, מיץ תפוח ודובדבן ומיץ תפוח וחמוציות המבוססים על פירות אדומים, להם מייחסים תכונות בריאותיות.

על שלושת הטעמים החדשים של הסדרה האדומה אומר מנהל פרימור' שי שלו: 'בשנים האחרונות גובר הביקוש לטעמים ייחודיים לצד חיפוש אחר תכונות פונקציונאליות. 'פרימור' המותג המוביל בתחום המיצים הטבעיים הסחוטים, הרחיב בעקבות זאת את מגוון המיצים ועכשיו השקנו שלושה טעמים חדשים המבוססים על פירות אדומים, תחת השם 'הסדרה האדומה'.

הסדרה החדשה כוללת מיץ תפוח רימון סלק ולימון, מיץ תפוח ודובדבן ומיץ תפוח וחמוציות, כחלק מהמגמה של מציאות פתרונות בריאותיים, באמצעות עולם המשקאות. המיצים ישווקו בבקבוקי 750 מ'ל וימכרו ברשתות המזון ברחבי הארץ וילוו בקמפיין פרסום הממשיך עם הפרזנטורית רוני 'סופרסטאר'.

סדרת המיצים האדומה החדשה של 'פרימור' מבוססת על פירות אדומים הידועים בתרומתם לבריאות בהם דובדבן, חמוציות, סלק, רימון,מזונות הנחשבים לעשירים בנוגדי חמצון ומטיבים בשמירה על הבריאות. על אף חמיצות הפירות האדומים, הטעמים מפתיעים במתיקות המאוזנת שלהם.

הטעמים החדשים נפלאים בשתייה וגם בערבוב עם קוקטיילים ושייקים. הסדרה האדומה מצטרפת למגוון המיצים הסחוטים והמצוננים של 'פרימור', הכוללת מיץ תפוזים 100% סחוט טבעי, המיץ האהוב והנמכר ביותר בישראל בקטגוריית המיצים הסחוטים וכן מיץ רימונים 100% סחוט טבעי, הנחשב לפרי בעל הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר.

מוסיף שי שלו,מנהל מותג 'פרימור': 'בשנים האחרונות זיהינו ביקוש הולך וגובר לטעמים המבוססים על פירות אדומים ושילוב של פרי וירק . הצרכן מחפש טעמים ושילובים חדשים ומעניינים עם תכונות פונקציונאליות, במיוחד לאחר תקופת הקורונה, לכן בחרנו להתמקד במיצים מבוססי פירות אדומים העשירים בערכים תזונתיים חשובים ומטיבים , יחד עם ירק המייצרים חווית טעם מפתיעה'.
"פרימור" הינו המותג המוביל בישראל בייצור ושיווק מיצים סחוטים ומצוננים, חברת "גן שמואל מזון". בנוסף מייצרת פרימור מגוון רחב של משקאות קלים, מיצים ונקטרים מבוססי פרי בעלי אורך חיי מדף ארוכים וכן רכזי פירות לשוק המוסדי.
מחיר מומלץ לצרכן: כ- 10 – 15 ₪ לבקבוק 750 מ"ל.
כשרות חוג חתם סופר פ"ת והרבנות נחל שורק.
להשיג ברשתות המזון והחנויות המובחרות ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החלה מכירה מוקדמת של מכשירי הפרימיום...
*   'מעדני יחיעם' השיקו נקניק חדש בסדרת...
*   סוכריות מהפכניות בתוספת ויטמינים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים