מתן לרנר מנכ'ל מלון 'דן אכדיה' הרצליה אירח את להקת'טיפקס' שהופיעה במלון ואת השף המוביל עזרא קדם שבישל יחד עם גולן ישראלי. צילום: גיל אבירם

בסוף השבוע המיוחד בדן אכדיה הרצליה, אורחי המלון נהנו בחמישי בערב מארוחה מיוחדת ומפתיעה במסגרתה שף המלון גולן ישראלי, אירח את השף המיתולוגי עזרא קדם מסטודיו 'ארקדיה' ויחד הם בישלו ארוחה חד פעמית עם הפתעות קולינריות

פורסם ב: 29/05/2022 10:11

גולן ישראלי מתן לרנר ועזרא קדם .צילום : גיל אבירם
במסגרת הארוחה, סטודיו 'ארקדיה' הגיע ל'אכדיה' ושימו לב למשחק המילים הדומה, כך שהקונספט שלה התבסס על אדמת ארץ ישראל : ירקות טריים, דגה מקומית ובקר מקומי. אורחי המלון נהנו מתפריט עשיר הכולל מנות, כגון: דג לבן צלוי על גחלים וראגו אביבי, קונפי פלאמידה, מעורב ארכדיה, סינטה של עגלה שמנה, ריזוטו דגנים, קווטרו ורדה ועוד.

בארוחה השתתף השף שלום קדוש שהיה אורח הכבוד של השפים קדם וישראלי שיחד עם כל אורחי המלון התרגשו מאוד לראותו.

בשישי בבוקר אורחי המלון נהנו ממפגש אישי של אחד על אחד בו איש הקולינריה דוד קישקה ראיין את השף עזרא קדם על מקורות ההשראה שלו, על 30 שנות פעילות של ארקדיה ועל תפיסת עולמו הקולינרית.

בשישי אחר הצהריים אורחי המלון נהנו מהופעת שקיעה מקפיצה במיוחד של הלהקה האהובה טיפקס, בדק הבריכה של המלון הצופה לחוף ימה הקסום של הרצליה. בשבת אורחי המלון נהנו מסדנאות יוגה ומגוון פעילויות לילדים במועדון 'דנילנד' המחודש והמשודרג של דן אכדיה.
מתן לרנר וקובי אוז. צילום: גיל אבירם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מאז 'כנר על הגג' הפך כמעט כל גג לחגיגג...
*   בעקבות המצב הביטחוני מי מזמין את תושבי...
*   650 אורחים הגיעו בערב חמישי החולף לפתיחת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים