עצרת מחאה התקיימה הבוקר בכניסה למרכז הרפואי בני ציון בחיפה במחאה על אירועי האלימות במערכת הבריאות נגד הרופאים והצוות. צילום: אסנת זיבנברג

וועד הרופאים במרכז הרפואי בני ציון יזם את עצרת המחאה בעקבות מקרי האלימות בבתי החולים הדסה הר הצופים ובמרכז הרפואי לגליל בנהריה

פורסם ב: 19/05/2022 10:13

צילום: אסנת זיבנברג
הצוותים הרפואיים במרכז הרפואי בני ציון בחיפה הצטרפו לשביתת אזהרה של 24 שעות,שהוכרזה ע'י הסתדרות רופאי ישראל והמרכז הרפואי בני ציון יעבוד כמו כל בתי החולים הציבוריים ברחבי הארץ במתכונת שבת.

י'"ר ועד הרופאים במרכז הרפואי בני ציון ד'ר עבד אגברייה: 'אנחנו חייבים לגנות ולפעול למיגור האלימות כנגד הרופאים וכנגד הצוותים הרפואיים במוסדות הרפואיים ברחבי הארץ. צריך לעקור את התופעה המדאיגה הזאת מן השורש. לא יכול להיות שהצוותים הרפואיים העוסקים במתן שירותים רפואיים מצילי חיים, יעבדו תחת איומים וחשש לשלומם ובריאותם. אני קורא למערכת אכיפת החוק לפעול במלוא החומרה ולהטיל עונשים כבדים כנגד אותם גורמים אלימים"'.

בין הדוברים היו גם מנהל מחלקת א.א. ג ד'ר ריאד חניפאס , קצין הביטחון דורון הראלי וסגנית יור וועד העובדים דלית תורן שגינו את האלימות נגד הצוותים הרפואיים והעובדים מכלל הסקטורים . הם הביעו את תקוותם שרשויות החוק יפעלו למיגור התופעה וקראו להחזיר את תחושת הביטחון לצוותים הרפואיים ולעובדים בבתי החולים.

(גדי נס)
צילום: אסנת זיבנברג

צילום: אסנת זיבנברג

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   52 רופאים בכירים בבי'ח 'כרמל' שהם גם...
*   שיתוף פעולה מתקיים בין המרכז הרפואי...
*   שבוע המודעות למניעת זיהומים צוין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים