'אהבה כמעט הורגת' מאת סנדי כהן. הוצאת 'ספרי צמרת'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום משפחתי

סנדי עברה סבל קשה עקב חרם שכבתי. אין דבר שפל יותר מאשר לעשות חרם על ילד או ילדה. זוהי צלקת לכל החיים. על הסבל שעברה ועוד תובנות כתבה סנדי כהן ,בת נעורים עם שפע של תחביבים. היא רשומה לדבריה בסוכנות דוגמנות ומשחק של טאלנטים ולומדת בבית ספר הטכני 'הולץ' בתל אביב

פורסם ב: 16/05/2022 15:41

סנדי כהן וספרה 'אהבה כמעט הורגת' בהוצאת 'צמרת'
סנדי היא הבכורה מבין שלושה ילדים. יש לה אח בן 13 ואחות בת 5. לדבריה גדלה במשפחה חמה ותומכת עם שיח פתוח בבית. אמה יעל כהן היא אשת מכירות , מעצבת עוגות ,אופה ומבשלת ואביה אבישי כהן הוא טכנאי מיזוג אויר ואינסטלציה.

סנדי מעידה על עצמה כי היא ילדה חברותית מאוד שאוהבת ללמוד ומצטיינת בכך. היא שמחה לעזור לילדים המתמודדים עם קשיים בלימודים וגם קשיים רגשיים. היא רשומה בסוכנות לתפקידי משחק ולדוגמנות ולדעתה בעתיד היא יכולה למלא מגוון רחב של תפקידים כדי להשתלב בהם וביניהם גם שירה ולא רק משחק, עוסקת בספורט תחרותי ומתכוננת להגיע לתפקיד בכיר בצבא. כן. היא חולמת להיות קצינה , לכתוב ספרים נוספים וגם לפתוח עסק משלה במהלך השנים. תנו לה לרכב , לרוץ והשמיים הם הגבול. .

את הספר 'אהבה כמעט הורגת' כתבה סנדי כהן עקב חרם שיכבתי שעברה בבית הספר בו למדה באותם ימים. מאחר והיה קשה לה לדבר על כך , היא החליטה להוציא זאת בכתב ולשפוך כל מה שיש על לבה. כך 'שיחררה' את כל מה שהפריע לה. לדעתה הכתיבה עזרה לה להתחזק מכל הבחינות וזה גם איפשר לה לעזור ולחזק ילדים אחרים ולתת להם כלים להתגבר על הבעיות שלהם. 'צריך לספר הכל ולא להשאיר בבטן כלום' היא מדגישה כאילו היתה אישה בעלת נסיון ולא נערה בת 15 בלבד.

אפשר למצוא בספרה הרבה מעולמם של בני הנעורים, אהבות ואכזבות, התמודדות עם בריונות. היא משלבת עצות באמצעות גיבורת הספר, לונה ואהבת חייה של לונה, אודי, שניהם מאוהבים ובני 16 הנתקלים בשנאה עקב קנאה.

סנדי כהן: 'המשפחה שלי חיזקה אותי ואני עושה דברים שאני טובה בהם ומאמינה בהם .המוטו שלי, תמיד תאמין בעצמך ואין גבול ליכולות'.

עריכה: קרן דור
איורים: בועז קריספין
צילום הכריכה: מיקי שרון
עיצוב עטיפה: נטלי קלוג - סטודיו לעיצוב גרפי
הוצאה לאור: ראובני ספרי צמרת בע'מ


הספר מכיל 63 עמודים - 78 ש'ח. הוצאת 'צמרת'

www.netbook.co.il

כל הזכויות שמורות למחברת

yaelcohen@bezeqint.net
אהבה כמעט הורגת מאת סנדי כהן. צילום כריכת הספר: מיקי שרון. הוצאת 'צמרת'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'אלי שלומיאלי' מאת אלינור חורי זיסברג...
*   'שלושה זוגות נעליים' מאת עידית פיס-פריד...
*   'סערת עלי, ארצי' אירועים שהסעירו את...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים