תוסף 'סנו אוקסיג'ן Power' להלבנה עוצמתית מיועד לכביסה לבנה ולהסרת כתמים קשים במיוחד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: טל אזולאי

אם חשבתם רק על שמלת השבת של חנה'לה בנוגע לכתמים על בגד לבן, תשכחו מכך. עורכי דין, רופאים, ספורטאים, ילדים וכל מי שלובש/ת חולצה לבנה וגם אוכל/ת או שותה, והופ. כתם נוצר. אז אפשר להרגע כי מעתה אפשר לפתור זאת בקלות בעזרת 'סנו אוקסיג'ן Power' המסירה מגוון רחב של כתמים ומכילה רכיבים מלבינים לשמירה על לובן האריגים לאורך זמן

פורסם ב: 10/05/2022 19:44

אוקסיג'ן לכביסה לבנה . צילום: טל אזולאי
אבקת סנו אוקסיג'ן Power לכביסה לבנה מבוססת על פיתוח חדשני המשלב הלבנה עם הסרה עוצמתית של מגוון רחב של כתמים. סנו אוקסיג'ן מצטיינת בהלבנה לכביסה צחורה וללא כתמים, בזכות שילוב מנצח ועוצמתי של חמצן פעיל, ממיסי שומנים ואנזימים. סנו אוקסיג'ן מטפלת בכל כתם חודרת לתוכו ולסיב הבד ומסירה אותו במהירות וביעילות.

הסרת הכתמים באמצעות הרכיבים הפעילים והעוצמתיים שבסנו אוקסיג'ן. מה הוא מכיל? חמצן פעיל להסרת כתמים צבעוניים (עגבנייה, יין, סלק ועוד) , ממיסי השומנים שנועדו 'ללכוד' את הכתמים השמנוניים ולמיס אותם: שמן, טחינה ומה לא.

;אנזימים הפועלים לפירוק עמילנים וחלבונים דביקים וקשים להסרה ולא רק כל מה שאתם אוכלים בארוחת הבוקר וביניהם :רטבי סלטים, מעדני חלב, דייסות ועוד).הלבנת הכביסה באמצעות: אבקת סודה ורכיבים מלבינים נוספים.

סנו אוקסיג'ן Power לכביסה לבנה הוא תוסף למכונת הכביסה או לטיפול נקודתי בכתמים לפני הכביסה.

המחיר: 29.90 ש'ח (לפי אתר זאפ). באריזת מיכל 1.4 ק'ג.

סנו אוקסיג'ן Power לכביסה לבנה וצבעונית מעתה להשיג במיכל חסכוני רב פעמי ל- 1.4 ק'ג, לטובת נוחות השימוש ושמירה על הסביבה. להשיג ברשתות השיווק.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   ג'ל רחצה טיפולי מבית KAMEDIS . כתבה וצילמה:...
*   TOPIC SKIN – FACE & BODY CREAM קרם טיפולי לפנים...
*   קרוב ל-1,100 טון טחינה גולמית של 'טורקיז'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים