מה לקיארה פראני, ואנדרה לוריני מנכ'ל 'קיארה פיראני' העולמי ,ולי אפיק מנכ'לית רשת 'אירוקה'? כתבה: רונית קיטאי. צילום: ג'ורג'ו פונסקה

אתמול בערב (9.5.22) נערך בריזורט היוקרתי ביותר בסיציליה vendura resort (וואנדורה ריזורט) שבאיטליה אירוע השקה עולמי של משקפי השמש. מדובר על אלו של אשת העסקים, דוגמנית העל ואושיית האופנה המפורסמת ביותר בעולם קיארה פראני

פורסם ב: 10/05/2022 17:15

מימין לשמאל לי אפיק וקיארה פראני .צילום: ג'ורג'ו פונסקה
60 אורחים בלבד הוזמנו מרחבי העולם וביניהם לי אפיק מנכ'לית רשת 'אירוקה', הייבואנית הבלעדית בישראל של המותג קיארה פראני.

האירוע עוצב באווירה קיץ צבעוני, בהשראת ליין משקפי השמש של קיארה, ובין המוזמנים היו מובילי דעת קהל, משפיענים, אנשי עסקים ולי אפיק מנכ'לית רשת 'אירוקה' הייבואנית הבלעדית בישראל של המותג 'קיארה פראני' ביניהם וכולם נהנו מקוקטייל חגיגי, מינגלינג ותצוגת ליין משקפי השמש החדש לקיץ 2022.

את האירוע פתח ואנדרה לוריני מנכ'ל 'קיארה פיראני' העולמי שאמר: 'מדובר בקולקציית משקפי שמש הראשונה של קיארה לצעירות ולנשים בלבד, שישווקו בכל מדינות אירופה וארה'ב. קיארה הצליחה למנף את הפופולריות שלה ברשתות החברתיות לכדי מעצמת אופנה בינלאומית וכיום היא מכתיבה טרנדים ומגמות'.

קיארה פראני סיפרה לאורחים: 'בחרתי את מקום השקת משקפי השמש בסיציליה כי לאימא שלי יש קשר מאוד מיוחד למקום הזה שמרגש אותי כל פעם מחדש. הקולקצייה החדשה היא הבייבי שלי ואולי ובהמשך מתכוונת להרחיב גם לקולקציית משקפי שמש לגברים'.

לי אפיק מנכ'לית רשת 'אירוקה' מספרת על חוויותיה מהאירוע: 'שוחחתי עם קיארה ואנדרה ששמעו שאני מישראל התלהבו ואמרו שהם אוהבים את ישראל ומקווים שבהשקה הבאה הם יגיעו לביקור'. לדברי קיארה יש לה פינה חמה בלב למדינת ישראל והיא מבטיחה לבוא לבקר אצלנו'.
מימין קיארה פראני :צילום: ג'ורג'ו פונסקה

קיארה פראני .צילום: ג'ורג'ו פונסקה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החלה מכירה מוקדמת של מכשירי הפרימיום...
*   'מעדני יחיעם' השיקו נקניק חדש בסדרת...
*   סוכריות מהפכניות בתוספת ויטמינים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים