חברת החשמל הצטרפה היום לפורום יושרה עסקי לישראל של עמותת שקיפות בינלאומית ישראל . כתבה: רונית קיטאי.צילום: יוסי וייס חברת החשמל

השופטת בדימוס נילי ארד יו'ר עמותת שקיפות בינלאומית ישראל - שבי'ל, העניקה היום (8.5.2022) לעופר בלוך מנכ'ל חברת החשמל היוצא, תעודה המאשרת את חברותה של חברת החשמל בפורום יושרה עסקי לישראל לשנת 2022

פורסם ב: 08/05/2022 17:31

מימין לשמאל נילי ארד, עופר בלוך, דובי כהן ועו'ד מיכאל יוחאי מנכ'ל עמותת שבי'ל. צילום: יוסי וייס חברת החשמל
תעודת החברות של חברת החשמל בפורום היושרה העסקי ניתנה לאחר שנמצא, כי החברה ממלאת אחרי דרישות מנגנוני הגנה מפני שחיתות שהם תנאי לחברות בפורום.

דובי כהן סמנכ'ל לוגיסטיקה ציין כי חברת החשמל פועלת באפס סובלנות בכל הנוגע לאתיקה, שקיפות, ויושרה: [טואזס החברוּת בפורום מחייבת אותנו להתמיד בפעילות החברה בתחומים חשובים אלה ולהוכיח כי הרווחנו ביושר את ההכרה בחברותנו בפורום יושרה עסקי של עמותת שבי"ל. זו הזדמנות להודות לשותפים שביחד הובילו את החברה לתרבות של שקיפות, אתיקה ויושרה ארגונית."

עופר בלוך מנכ'ל חברת החשמל : 'זה היום האחרון שלי בתפקיד ומעמד זה מרגש כפליים. החברה עברה תהליך אמיתי ועמוק והתעודה המאשרת כי חברותנו בפורום, ניתנה לנו בדין. החברה עברה למצב בו היא פועלת ונוהגת בצורה בטוחה ביותר ויכולה לעמוד בדרישות השקיפות וההוגנות בד בבד עם הצורך והתועלות בלהיות שקוף בכל הקשור לעולמות ה ESG' .

השופטת בדימוס נילי ארד" 'תעודת החברות בפורום יושרה עסקי של עמותת שבי'ל מעידה על השתלבותה של חברת החשמל בפעילותה של שבי'ל להנחלת השקיפות בחברה בישראל וכאמצעי להתמודדות עם תופעות של שחיתות'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   חזר הערב מרומא שופט הכדורגל הבינלאומי...
*   בימים אלו פורש לגימלאות פרופ' אלי...
*   אות אביר איכות השלטון הוענק לפרופ'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים