עצמאות עם יין משובח בעיר הבירה ירושלים. מרכז המבקרים של 'יקבי ירושלים'. על איזה יין ממליצים שלושה מביני עניין? כתבה: רונית קיטאי

ביום העצמאות ה-74 של מדינת ישראל, שלושה מומחים ממליצים על יין משובח, לטעמם, אשר לדבריהם יהפוך את החג לשמח במיוחד, וכל אחד יכול לבחור את הטעם שמתאים לו. המומחים הם : עופר גואטה, בעלי 'יקבי ירושלים' אגודה חקלאית שיתופית שהתלבש לקראת החג בצבעי הדגל, ליאור לקסר מנכ'ל היקב ויינן ראשי ב'יקבי ירושלים', וגידי שטיין סמנכ'ל המכירות

פורסם ב: 04/05/2022 13:37

עופר גואטה בעלי 'יקבי ירושלים'. צילום: אלבום פרטי
עופר גואטה, בעלי יקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית: ״אני ממליץ על ווינדמיל פרוג'קט פטי ורדו ופטיט סירה מכרמים יחידניים: ״יין זה נהדר עם נתחי בשר משובחים על האש לאורך כל היום. עצמאות שמח ושתו הרבה יין ירושלמי משובח״.

ברכה לחג:

מאחל לכל בית ישראל חג עצמאות שמח. שנדע תמיד לשמוח וליהנות מכל הטוב שהמדינה יודעת להציע

ליאור לקסר, מנכ״ל יקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית: המלצתי לבוקר/צהריים וערב העצמאות: רוזה, פרימיום – 2021: שמח, טעים וילווה היטב כמעט כל מנה: סלטים, ראשונות ומנות עוף על הגריל, מבלי להתפשר על איכות ותחכום. לחיים.

ברכה לחג:

חג שמח לכל בית ישראל. שתו יין משובח, ביום זה ולאורך כל ימות השנה. היין בריא ומייצר שמחה, ושמחה היא מהות החיים.

****
גידי שטיין, סמנכ'ל מכירות ביקבי ירושלים אגודה חקלאית שיתופית:

ההמלצה שלי ליום העצמאות: למנות פתיחה, מאפים קלים, דגים או אנטיפסטי, אני ממליץ על יינות וינטג שרדונה ו-וינטג גוורץ.לברביקיו של עוף, קבבים או המבורגרים, אני ממליץ על פירימיום שירז.

ברכה לחג:

מזל טוב מדינת ישראל. מזל טוב לכל האזרחים. מאחל לכולנו שנמשיך ליהנות מישראל שלנו, מיופיה, מהיקבים המדהימים והמיוחדים ומהטעמים העשירים שרק היא יודעת להציע.
***
יינות במגוון רחב של 'יקבי ירושלים' אגודה חקלאית שיתופית תוכלו לטעום במרכז המבקרים של יקבי היקב ירושלים אגודה חקלאית שיתופית , הממוקם בטחנת הרוח המפורסמת של מונטיפיורי, בשכונת משכננות שאננים. הטחנה פתוחה לציבור הרחב ואתם מוזמנים ליהנות מהיין של היקב הירושלמי הוותיק והמוביל, בזמן שתבקרו במרכז המבקרים, הנוף עוצר הנשימה של משכנות שאננים הציורית וחומות העיר העתיקה.
ליאור לקסר מנכ'ל 'יקבי ירושלים'. צילום: דיוויד סילברמן

גידי שטיין סמנכ'ל מכירות 'יקבי ירושלים'. צילום: אלבום פרטי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מאז 'כנר על הגג' הפך כמעט כל גג לחגיגג...
*   בעקבות המצב הביטחוני מי מזמין את תושבי...
*   650 אורחים הגיעו בערב חמישי החולף לפתיחת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים