במחלקת הנוער של 'מכבי חיפה' זוכרים את רונן לוברסקי ז'ל, שון כרמלי ז'ל והנופלים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ג'ו הירש - ל'מכבי חיפה'

כל שחקני, מאמני ועובדי המחלקה, השתתפו הערב בטקס לזכר חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, שנערך במגרש 'קצף'. אורחי המחלקה היו בני משפחותיהם של שון כרמלי ז'ל ורונן לוברסקי ז'ל.

פורסם ב: 03/05/2022 21:36

מחלקת הנוער של המועדון קיימה טקס זיכרון עוצמתי לזכר החללים, במעמד משפחותיהם של שני חללי צה'ל סמ'ר רונן לוברסקי ז'ל וסמ'ר שון כרמלי ז'ל.

את הטקס הנחו מאמני המחלקה, גיא בוגנים ואפי סבג ובמהלכו קרא שחקן קבוצת הנוער, תבור חוטר, יזכור לנופלים, לאחר שדגל ישראל, המתנוסס במחלקה, הורד לחצי התורן.

השחקנים מהקבוצות הצעירות, עידו דניאלי ועומר קונצ'יארו, סיפרו את סיפור חייהם וגבורתם של שון ורונן והזמינו את אבות החללים לשאת דברים.

אביו של שון כרמלי ז'ל, אלון כרמלי יבל'א אמר: 'שון היה אדם שעשה הכל לא לפגוע בזולת. תשמרו אחד על השני ואל תפגעו איש ברעהו, זו מורשתו של שון'.

אביו של רונן לוברסקי ז'ל, ולדימיר לוברסקי יבל'א: 'רונן כבר מגיל 4, אהב את 'מכבי חיפה'. תמיד אהב ועקב אחר שחקני הנוער. אם הוא היה מגיע לסייר ב'קצף' ולראות את כל השחקנים מתאמנים פה הוא היה מאושר וגאה'.

מנהל מחלקת הנוער של 'מכבי חיפה' איציק עובדיה: 'הזכרנו בטקס שני בנים שאיבדנו, שון כרמלי ורונן לוברסקי זכרם לברכה. שניהם היו ערכיים, מוסריים ובעלי תכונות אופי שאנחנו היינו רוצים לראות בשחקני המחלקה שלנו. נזכור אותם ואת שאר הנופלים לעד'.

תבור חוטר אמר 'יזכור' והטקס הסתיים בשירת 'התקווה'.

(דודו בזק)
צילום: ג'ו הירש

צילום: ג'ו הירש

צילום: ג'ו הירש

צילום: ג'ו הירש

צילום: ג'ו הירש

צילום: ג'ו הירש

הוריו של שון כרמלי ז'ל. צילום: ג'ו הירש

ולדימיר לוברסקי. צילום: ג'ו הירש

שון כרמלי ז'ל. צילום: אלבום משפחתי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   הישג ענק במאבק נגד ה-BDS: בן & ג'ריס ישראל...
*   ח'כ לימור מגן תלם העלתה הצעת חוק ליווי...
*   יקיר העיר חיפה א.ב יהושע הלך הבוקר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים