ח'כ נעמה לזימי חברת ועדת הכספים בכנסת היתה אורחת של ד'ר אוהד הוכמן מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי נס

ח'כ נעמה לזימי (מפלגת העבודה): 'יש צורך בגיוס משאבים תקציביים לשדרוג התשתיות הטעונות שיפור במרכז הרפואי בני ציון'

פורסם ב: 26/04/2022 14:41

צילום: גדי נס דובר בי'ח בני ציון
ד'ר אוהד הוכמן אירח אתמול את ח'כ נעמה לזימי והציג בפניה את הקשיים שעימם נאלץ להתמודד המרכז הרפואי 'בני ציון' בגיוס תקציבים לשדרוג התשתיות הישנות והטעונות שיפור, את הרצון לרכוש את הרובוט הניתוחי 'דה וינצ'י' ואת הצורך במימון לרכישת ומכשור רפואי מתקדם נוסף.

בחברתו של ד'ר אוהד הוכמן סיירה ח'כ נעמה לזימי במחלקות השונות והמובילות במרכז הרפואי: 'אנחנו מעוניינים כמובן להמשיך ולהעניק את מיטב השירותים הרפואיים למטופלים שלנו, כפי שאנחנו עושים כיום ויעידו על כך תוצאות סקר חווית המטופל במחלקות לרפואה דחופה - מיון שפירסם לאחרונה משרד הבריאות ושמהן עלה כי המרכז הרפואי בני ציון מדורג במקום הראשון בארץ בשביעות רצון המטופלים מבין בתי החולים הממשלתיים. לשם כך, אנחנו זקוקים לתקציבים נוספים'.

בין היתר סיירה ח'כ נעמה לזימי גם במחלקת כירורגיה, שבה קיבלה סקירה על המחלקה ממומחית לכירורגית שד ד'ר בותיינא נקד ומהאחות האחראית במחלקה לירון זמיר.

ח'כ נעמה לזימי ביקרה במכון האונקולוגי הזקוק לתוספת מיטות באופן מיידי על מנת להיענות לצרכים הנדרשים ובמכון לגסטרואנטרולוגיה המשווע להרחבה.

ח'כ נעמה לזימי ביקרה בחדרי הלידה החדישים והמתקדמים במרכז הרפואי 'בני ציון' המותאמים ללידה טבעית. האחות האחראית במחלקת יולדות שוש בלחסן הציגה בפניה את שמונת חדרי הלידה החדישים והמתקדמים, שתוכננו באופן שיתאימו ליולדת ובן זוגה באופן מירבי, כאשר לכל יולדת חדר פרטי הצופה אל הים התיכון וצפון הארץ, אמבטיה גדולה, שירותים ומקלחת, כורסת נוחות למלווה, מוסיקת רקע, טלוויזיה בכבלים ועוד.שכחנו לשאול אם יש חלון?...

מנ'"ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן הודה.לח'כ נעמה לזימי על ביקורה והביע את תקוותו שיהיה ביכולתה לסייע למרכז הרפואי בגיוס המשאבים הכספיים המבוקשים, כאשר ח'כ נעמה לזימי הביעה את הערכתה לצוותים הרפואיים ולעובדי המרכז הרפואי בני ציון על עבודתם המסורה.
צילום: גדי נס דובר בי'ח בני ציון

צילום: גדי נס דובר בי'ח בני ציון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   סדנת עיסוי לתינוקות היא חידוש מבורך...
*   עלייה מדאיגה: מחקר לאומי חושף נתוני...
*   משה ביטון היה תינוק שעבר החייאה מוצלחת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים