ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם קיימה ישיבת עדכון והערכות עם מפקד תחנת משטרת חיפה סנ'צ חיים אזרד. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בעקבות גל הפיגועים שאירעו ברחבי הארץ נערכה פגישה עם מפקד תחנת חיפה סנ'צ חיים אזרד, בהשתתפות ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, סגנה ומ'מ נחשון צוק, סגן ראש מנהל התפעול יריב פלד, מנהל אגף הביטחון יאיר זילברמן ומנהל אגף האכיפה העירוני אילן חודדה

פורסם ב: 11/04/2022 11:16

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מפקד התחנה עידכן על היערכות המשטרה בעקבות גל הפיגועים וציין כי המשטרה פועלת בשיתוף כל גורמי הביטחון, תוך מתן דגש על נוכחות מוגברת של שוטרי תחנת חיפה, צוותי יס"מ, סיוע של חיילי צה"ל ותוך שיתוף פעולה הדוק עם כוחות הביטחון והאכיפה של העירייה, אשר כוללים בין היתר את ניידות הפיקוח הכללי, יחידת אופנוענים, וסיורים רגליים.

בפגישה רועננו עיקרי שיתוף הפעולה בין המשטרה לצוותי הביטחון העירוניים בשגרה ובחירום, פרישת הסיורים הסמויים והגלויים, אשר תוגברו בכל רחבי העיר, תוך מתן דגש על מקומות הומי אדם מרכזיים בעיר, אזורי בילוי ומסחר, חופי הרחצה ומוסדות החינוך במהלך הקייטנות ועם החזרה ללימודים.

בסיורים אלה הונחו אנשי הביטחון לעירנות לאנשים ולחפצים חשודים במטרה להגביר את תחושת הביטחון של תושבי חיפה. עוד נמסר בישיבה כי פקחים שהיו ללא נשק ועובדי שטח נוספים של העירייה אשר ברשותם רישיון נשק, החלו לשאת אותו עליהם בקביעות.

הציבור מתבקש לגלות עירונות ולהודיע למוקד 100 של משטרת ישראל על כל אירוע, חפץ או אדם חשוד.

ראש העיר חיפה הדגישה כי העירייה תמשיך לעמוד לרשות המשטרה בכל צורך שיתעורר ולפעול עמה בשיתוף פעולה הדוק, על מנת לתת מענה לכל תרחיש ולהגביר את תחושת הביטחון של התושבים.

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עיריית חיפה ממשיכה להצדיע לכוכבי...
*   בתום מהלך מורכב, שארך 3 שנים, הועבר...
*   על פי הערכות נכון לשעה זו צועדים קרוב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים