זאב גלבוע החיפאי איבד באימון הבוקר את ארנקו האישי הפקח של עיריית חיפה רסלן רנדאוי השיב לו את האבידה. כתבה: רונית קיטאי

להפתעתו של זאב גלבוע ,רבע שעה בלבד לאחר שגילה את הקטסטרופה שקרתה לו, היתה לו שיחה בסלולרי ועל הקו היה רסלן רנדאוי, עובד אגף האכיפה בעיריית חיפה, שבישר לו כי מצא את ארנקו בעת שערך סיור שגרתי במקום ובעזרת המוקד המבצעי העירוני, הצליח בתוך מספר דקות לאתר את פרטי ההתקשרות איתו

פורסם ב: 06/04/2022 10:48

זאב גלבוע החיפאי גילה לאחר שסיים את אימון הבוקר שלו, כי ארנקו האישי, שהכיל תעודות, מסמכים אישיים וכן סכום כסף רב, אבד לו.

לאחר שבמשך דקות ארוכות ניסה לאתר את ארנקו, החל זאב גלבוע בנסיעה לכיוון ביתו, תוך שהוא חושב על הצעדים שייאלץ לנקוט כעת, על מנת לחדש את מסמכיו האישיים.

רסלן רנדאוי הגדיל ראש ושאל למיקומו הנוכחי של זאב גלבוע על מנת למסור לו את ארנקו באופן אישי ובתוך דקות ספורות היה שוב הארנק בכיסו של גלבוע.

אתמול (ג') אחה'צ נפגשו השניים בפעם נוספת לאחר שגלבוע ביקש להודות לרנדאוי באופן אישי ואף עמד על כך שמנהליו של רנדאוי יידעו על האופן בו פעל.

זאב גלבוע: 'בימים קשים אלה, ההתנהלות המופתית של רסלאן היא יוצאת דופן ומהווה מודל לחיקוי ולכן היה לי חשוב להודות לו באופן אישי ואף לוודא כי מנהליו האישיים יידעו על פועלו ומעשיו יוצאי הדופן'.

אילן חודדה, מנהל אגף האכיפה בעיריית חיפה: 'אגף האכיפה העירוני חרת על דגלו להעניק שירות לתושבי העיר ורואה חשיבות רבה בהבעת הערכתו בפני תושבים המכירים תודה על עבודתם של עובדי האגף על השירות שאותו הם מעניקים לתושבים'.

(גיל מלר)
צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עיריית חיפה ממשיכה להצדיע לכוכבי...
*   בתום מהלך מורכב, שארך 3 שנים, הועבר...
*   על פי הערכות נכון לשעה זו צועדים קרוב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים