Nabil Al Zarouni ואיתו משלחת מטעם מחלקת התרבות והתיירות של אבו דאבי ברוד-שואו ראשון בישראל -בפני בכירי ענף התיירות הישראלי

משלחת מטעם מחלקת התרבות והתיירות של אבו דאבי (DCT - (Department of Culture and Tourism) ערכה בתל אביב, רוד-שואו ראשון, שכלל מפגשים עם 140 שותפים ונציגים בולטים של ענף התיירות הישראלי לעידוד התיירות הישראלית בבירת איחוד האמירויות - אבו דאבי. מהם היעדים הנחשקים שהוצגו במהלך הביקור?

פורסם ב: 05/04/2022 14:43

The Department of Culture and Tourism – Abu Dhabi Inspires Israeli Travel Trade Partners to Promote UAE Capital - Networking dinner- pic no 2, photography credit DCT ABU DHABI
זה כלל את האי יאס, הכולל את פארק השעשועים פרארי וורלד, פארק המים יאס ווטרוולד ופארק האחים וורנר.


משלחת מטעם מחלקת התרבות והתיירות של אבו דאבי (DCT Abu Dhabi) ערכה רוד-שואו ראשון בישראל, בשיתוף פעולה עם חברת התעופה הלאומית של אבו דאבי, Etihad Airways (חברת התעופה איתיחאד ) - ועם Experience Hub – זרוע המסחר והקידום של יאס איילנד אבו דאבי. במהלך שני ימי הביקור בסוף השבוע האחרון חברו בעלי עניין ובכירי גופי התיירות בישראל לנציגי DCT אבו דאבי, אשר הציגו את בירת איחוד האמירויות, אבו דאבי, כיעד התיירות המוביל במזרח התיכון, במטרה לסלול את הדרך לשותפויות ארוכות טווח עם ענף התיירות בישראל ועל מנת לשקף את מגוון החוויות הייחודיות המוצעים לתייר הישראלי.

נביל אל זארוני (Nabil Al Zarouni), ראש זרוע מסחר ופיתוח תיירותי לאזור המזרח התיכון, ב- DCT אבו דאבי מסר: 'במהלך 50 השנים האחרונות של צמיחת איחוד האמירויות, אבו דאבי מילאה תפקיד אינטגרלי בעיצוב היצע התיירות של האזור ואנחנו שמחים שהצלחנו להמחיש זאת ולספק לשותפי הסחר המוערכים שלנו בענף התיירות בישראל, הצצה להכרזות הקרובות. אבו דאבי הוא יעד, שמציע עולם שלם במקום אחד - תרבות, בידור, רגיעה ונופי טבע מדהימים, ממדבריות ועד חופים. כל אדם יכול ליהנות מהיעד, בקצב שלו, בין אם זה בילוי רגוע ושליו בעיר הגנים אל עין או הריגושים שמציע האי הנחשק יאס. אנו מצפים לקבל את פניהם של יותר תיירים ישראלים השנה, במיוחד לאור האירועים המרגשים הצפויים לנו משנת 2022 ואילך'.


הביקור הרשמי החל ברוד-שואו שהתקיים בפני נציגים בולטים מהתעשייה, מנהלים בכירים במשק הישראלי, דיפלומטים ובעלי עניין, וכלל אירוע נטוורקינג במתכונת של ארוחת ערב יוקרתית במלון הילטון תל אביב. למחרת, קיימה המשלחת סדנה עבור שותפי סחר מרכזיים בתחום הנסיעות והתיירות, כולל 85 צוותי מכירות וטיולים מאורגנים מהחברות הבאות: איסתא, מונה טורס, אמסלם תיירות, Gulf Dreams Tours, אנורה טורס, נאזרין טורס ועוד.

כחלק מסדנה זו, הציגה DCT בפני אנשי המקצוע הישראלים מגוון של יעדי מפתח המציעים חוויות מרגשות, כולל יעדי הפנאי והבידור המובילים של אבו דאבי, ובהם האי יאס (Yas), ביתם של פארק השעשועים עטור הפרסים פרארי וורלד (Ferrari World) ובו רכבת ההרים המהירה בעולם, פארק המים Yas Waterworld ופארק וורנר ברדרס ( (Warner Bros. World™ Abu Dhabi –הפארק המקורה הראשון בעולם, של מותג האחים וורנר.


מה היא DCT (מחלקת התרבות והתיירות - אבו דאבי)?

מחלקת התרבות והתיירות - אבו דאבי (DCT Abu Dhabi) מניעה צמיחה בת-קיימא, של ענפי התרבות והתיירות של אבו דאבי, מעודדת קדמה כלכלית ומסייעת לאבו דאבי בהשגת קידום אינטרסים גלובליים. באמצעות שיתוף פעולה עם ארגונים, התומכים במעמד האמירות כיעד בינלאומי מוביל, DCT אבו דאבי שואפת לאחד את האקו-סיסטם התיירותי סביב החזון המשותף של האמירויות, לתאם מאמצים והשקעות, לספק פתרונות חדשניים ולהשתמש בכלים, במדיניות ובמערכות הטובות ביותר, לתמיכה בתעשיות התרבות והתיירות.

החזון של DCT אבו דאבי מוגדר על ידי האנשים, המורשת והנוף של האמירויות. DCT פועלת לשיפור מעמדה של אבו דאבי כמקום חוויתי של אותנטיות וחדשנות, המיוצגים על ידי מסורת האירוח, יוזמות חלוציות ומחשבה יצירתית.
Nabeel Al Zarouni. Photography :DCT ABU DHABI

The Department of Culture and Tourism – Abu Dhabi Inspires Israeli Travel Trade Partners to Promote UAE Capital - Networking dinner , pic no 3, potography credit DCT ABU DHABI

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   חברת ביטוחי הנסיעות 'פספורטכארד' משיקה...
*   תערוכת צילומים משותפת של תלמידי תיכון...
*   מה הסיבה שאנשי עסקים ועוד נראים לאחרונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים