ח'כ עו'ד לימור מגן תלם ('ישראל ביתנו') ערכה היום סיור בעמותת 'לב ח'ש בחיפה'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

ח'כ לימור מגן תלם נפגשה עם מנכ'לית העמותה דקלה כהן מיכאל והגיבה לאחר הסיור: 'יהפעילות הענפה של העמותה היא דוגמא ומופת של יוזמה קהילתית ודאגה לזולת שמסייעת למעלה מ-23 שנים לעשרות אלפי משפחות במצוקה כלכלית, בריאותית ונפשית בחיפה'

פורסם ב: 04/04/2022 17:15

צילום: אלבום פרטי
מנכ'לית העמותה דקלה כהן מיכאל סיפרה לח'כ לימור מגן תלם ה על פעילות העמותה וההכנות של תרומות סלי מזון רבים לנזקקים קראת חג הפסח. לדבריה 'העמותה עוסקת באופן שוטף באריזות וחלוקות מזון שבועיות לניצולי שואה ונזקקים, מפעילה מרפאות שיניים, תרומת ריהוט ואיבזור הבית לאנשים שידם אינם משגת, פרויקט חונכות לילדים חולי סרטן ומחלות ממושכות, מועדון חברתי לניצולי שואה ועוד.

בין היתר העמותה מפעילה פרויקט בשיתוף אגף הרווחה בעיריית חיפה, במסגרתו מבקרים הפקחים אצל הקשישים מטופלי הרווחה. על נושא זה קיימה ח'כ לימור מגן תלם דיון מהיר בכנסת והדגישה את חשיבות המעורבות הקהילתית לרווחתם הנפשית והפיזית של הקשישים הבודדים.

''כחיפאית אני רואה חשיבות רבה בהשקעה באזור, ובשל כך 'ישראל ביתנו' עמדה על כך שיופנו תקציבים רבים להשקעה בתשתיות, בריאות ורווחה בחיפה ובכל הצפון. משמח מאוד לראות את היוזמה של אזרחים שבליבם דאגה לרווחה הפיזית והנפשית של האוכלוסייה המקומית, תוך היכרות עם הקשיים והצרכים הייחודיים בקהילה'.
צילום: אלבום פרטי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   על פי הערכות נכון לשעה זו צועדים קרוב...
*   עו'ד דרור כהן (52) תושב העיר טירת כרמל...
*   נחתמה תעודת הגמר למבנה הראשון שיאוכלס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים