מוזיאוני חיפה נערכים לפסח והצעד הראשון הוא שיפור בשירות לקהל. הפרויקט הוא מדריכי ASK ME. כתבה: רונית קיטאי

המוזיאונים בחיפה ברמה בינלאומית, כדוגמאת המוזיאונים היוקרתיים בחו'ל. לראשונה במוזיאוני חיפה, מתנדבים ידריכו וישיבו לשאלות קהל המבקרים בחג. מנכ'ל המוזיאונים יותם יקיר: 'זהו עוד צעד חשוב בשיפור חווית הביקור במוזיאוני חיפה. בחג הזה, יותר מתמיד, מומלץ לבוא ולבקר'

פורסם ב: 04/04/2022 08:56

צילום: יח'צ
אז מהו הפרויקט החדש 'מדריכי "Ask Me'?

מדובר בצוות של מתנדבים שיוצבו במוזיאונים השונים וישיבו לשאלות המבקרים, במידע, העשרה והסברים על התערוכות המוצגות ועל הפעילויות השונות. הפרויקט מתקיים בשיתוף פעולה עם מערך המתנדבים של המועצה לשימור אתרים. זו הפעם הראשונה שמתקיים פרויקט התנדבותי בסדר גודל כזה במוזיאוני חיפה ולקראת החג הוכשרה קבוצה ראשונה של 15 מתנדבים שיהיו נוכחים במוזיאונים וידריכו את הקהל.

תוכלו לזהות אותם בקלות בשל העובדה שיהיו להם מדים מזוהים ותג הנושא את שמם בצרוף הכיתוב 'Ask me'. בשלב זה, יוצבו המתנדבים במוזיאון חיפה לאמנות שם מוצגת התערוכה הבינלאומית המדוברת של אמן הווידאו ארט אדריאן פאצי; במוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית בו מוצגת התערוכה של אמן העל היפני יסוהירו סוזוקי ובמוזיאון הימי הלאומי שחידש ממש לקראת החג שמונה מתחמי פעילות חדשים ומרתקים עם דגש על פעילויות למשפחות וילדים.

המתנדבים הוכשרו לקראת החג וכל אחת ואחד מהם בחר את המוזיאון או המוזיאונים בהם יתנדב. סוג זה של מפגש בלתי אמצעי עם הקהל, הינו מודל חדש להדרכה במוזיאוני חיפה ומאפשר לקרב את המוזיאון לציבור.

מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר : 'קורה המון שרק בגלל שמישהו ניגש אליך ושאל אם אפשר לעניין אותך בהסבר קצר על התערוכה, חוויית הביקור במוזיאון הופכת להיות שונה מהנה ומעשירה הרבה יותר. Ask me הוא עוד צעד חשוב שלנו בשיפור ושדרוג חווית הביקור במוזיאוני חיפה. אחרי שנתיים של קורונה, סף סוף המוזיאונים יהיו פתוחים החג הזה וללא מגבלות. אנחנו בהיערכות שיא על מנת להעניק לרבבות מבקרים, חוויה ברמה אחרת'. אז נצלו את החג והגיעו בהמוניכם למוזיאוני חיפה. הרווח כולו שלכם!
צילום: יח'צ

צילןום: יח'צ

יותם יקיר מנכ'ל מוזיאוני חיפה במסיבת עיתונאים במוזיאון הימי הלאומי בחיפה . צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   חברת ביטוחי הנסיעות 'פספורטכארד' משיקה...
*   תערוכת צילומים משותפת של תלמידי תיכון...
*   מה הסיבה שאנשי עסקים ועוד נראים לאחרונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים