ליאורה עופר האישה והאימפריה אירחה את תערוכת אמן הפופ- ארט הבינלאומי גיל גורן בקניון עופר רמת אביב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: שלומי יוסף

200 מוזמנים הגיעו לפתיחה בו סיפרה אשת העסקים ליאורה עופר ילידת חיפה: 'הכרתי את גיל גורן לפני 10 שנים כאשר היה סמנכ'ל קריאייטיב במשרד פרסום, שם נחשפתי לעבודה שעשה לנו ואמרתי לו שהוא גאון וחייב לפתח את הצד האמנותי שלו. היצירות של גיל צבעוניות, אופטימיות ומרגשות וכמובן שהייתי הלקוחה הראשונה שלו'

פורסם ב: 27/03/2022 08:55

ליאורה עופר וגיל גורן. צילום: שלומי יוסף
האירוע כלל קוקטייל חגיגי, מינגלינג וחשיפה ראשונה ל- 20 יצירות מהתערוכה החדשה שתוצג עד 3.4.2022 לקהל הרחב.

גיל גורן פתח ואמר: 'ראשית אני מודה לליאורה עופר שנתנה לי במה מכובדת להציג את תערוכת היחיד שלי. התערוכה הקודמת הייתה בגלרייה בניו יורק וכאשר ליאורה הציעה לי להקים תערוכה בקניון רמת אביב לקהל הרחב הרמתי גבה אך היום אני יודע שלהציג בתוך חלל מסחרי יוקרתי ולא בחלל גלריה קר ומנוכר מייצג נאמנה את תפיסת עולמי שאמנות חייבת להיות מונגשת לכולם ולא רק ליחידי סגולה מועטים. כל אחד צריך בחיים חברה כמו ליאורה'.

כמי שהיתה בפתיחת תערוכה שערך לפני שנים בעופר גרנד קניון חיפה גם אז הגיעה ליאורה עופר במיוחד לפתיחה. ברור שגאון. עובדה שבחר בזמנו בעבודה שעשה והעלה את אתר 'רינונים' כדי לציין חשיפה מהי.

אגב, מייד לאחר פתיחת התערוכה טס החיפאי גיל גורן - לדובאי, שם יערוך סדרת פגישות עם בעלי גלריות המעוניינים לייצג אותו באיחוד האמירויות. ולאחר מכן יטוס לטוסקנה להקמת קונספט אמנותי של אחת מאחוזות האירוח החדשניות באזור.

הגיעו להתרשם: ציון קינן שרכש יצירה הנקראת 'ניו יורק' בגודל של 1.60 מטר על 1.60 מטר, איש העסקים אייל לפידות, עתליה שמלצר, תא'ל (מיל) גיורא מרטונוביץ לשעבר קצין רפואה ראשי בצה'ל, היזם ואיש הנדל'ן חנן מור ושירה , אורי דיגמי מבעלי קבוצת ביי אנד דרייב, דוד בן משה מנכ'ל קניון עופר רמת אביב, מחיפה הגיעו שוקי ורחל פדן מבעלי רשת אופטיקה 'הזורע' (עם חנות דגל בעופר גרנד קניון חיפה.ר.ק.) שרכשו יצירה של גיל 'מול הים', אורי רמתי מנכ'ל פרואסטרטגיה, ערן סייג בעלי 'סמגל מטבחים', ד'ר דורון חיים, טלי בראל מנהלת השיווק של קניון עופר רמת אביב, רווי מנוח, עופר אמיר, בני חליף, דורון חיים, אנשי העסקים והמלונאות דפנה אולמן בארי ודוד בארי, גיל ריבה אשר לאחרונה התארח ב'HOT CINEMA' בעופר גרנד קניון חיפה, שם סיפר על חייו והשיק את ספרו . רוית (סמואל) רוזנברג בעלי חברת 'יונידרס' ודינה חזוט מנכ'ל חברת 'יונידרס', נורית אניב-בר, ערד מרום בעל חברת 'גוליבר' ואשתו האמנית דלית מרום, טלי מרגלית בר-אל, מנהלת השיווק של הקניון ועוד.
גיל גורן עם רחל ושוקי פדן מבעלי אופטיקה 'הזורע' בפתיחת תערוכתו בקניון עופר רמת אביב. צילום: שלומי יוסף

ציון קינן וגיל גורן. צילום: שלומי יוסף

גיל גורן ואייל לפידות. צילום: שלומי יוסף

אורי דיגמי וגיל גורן. צילום :שלומי יוסף

גיל גורן עם שירה וחנן מור. צילום: שלומי יוסף

מימין לשמאל רווי מנוח ועתליה שמלצר. צילום: שלומי יוסף

טלי בראל, דוד בן משה מנכ'ל קניון עופר רמת אביב וליאורה עופר. צילום: שלומי יוסף

יצירתו של גיל גורן כבר על הקיר בסניף החדש של 'אופטיקה הזורע' במרכז המסחרי אינשטיין בחיפה

רחל פדן וליאורה עופר

גיל גורן ורחל פדן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   האחים יהודה וזהר זיסאפל חנכו בטכניון...
*   בישראל נערך כנס בינלאומי של IAPAC . צילום:...
*   הבכירים ביותר של תעשיית התרופות -...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים