יצחק אביבי בעלים ויו'ר אביבי מטבחים השיק סניף דגל חדש במתחם העיצוב 'רידיזיין' בקריית אתא. כתבה: ענת בר לב יוניצמן. צילום: עינת דקל

בסניף הדגל החדש שמשתרע על שטח של 800 מ'ר, הושקעו 6.5 מיליון ש'ח ואפשר למצוא שם את כל הטרנדים העדכניים בעולם עיצוב המטבח ל-2022

פורסם ב: 23/03/2022 13:17

'אביבי מטבחים' סניף קריית אתא .צילום: עינת דקל
לדברי יצחק אביבי: 'כמותג ישראלי מוביל וכחלק מהאסטרטגיה להביא את חוויית עיצוב המטבח, הלב של הבית, בפריסת חנויות רחבה בכל הארץ, אנו נרגשים לפתוח היום את הסניף השישי של אביבי מטבחים בקריית אתא. הסניף החדש מציעה חוויה ייחודית ועדכנית, שילוב בין חווית עיצוב של המטבח החכם המתקדם ביותר בעולם, בסגנונות העיצוב הייחודיים והבלעדיים שלנו, יחד עם טכנולוגיה חדשנית ועם מגוון רחב של מוצרים ואביזרים משלימים מהמובילים בעולם. הכל כמובן תוך עידוד ותמיכה בתעשייה ישראלית, כחול-לבן'.

יצחק אביבי לא שכח לפרגן לכל בני משפחתו העובדים אתו ובראשן לרעייתו צביה אביבי, לבתו אסתי אביבי, לחתנו והזכיר את בתם התינוקת בת חצי שנה ועוד.

חברת 'אביבי מטבחים' השיקה היום במתחם העיצוב החדש, שב- REDESIGN את הסניף השישי והמעוצב .באולם תוצג קולקציית ה-SMART KITCHEN - קולקציית מטבחים חכמים ופונקציונאלים בעיצוב עכשווי, המנצלת בצורה חכמה את שטח החלל הנתון ונותנת מענה של פתרונות עבודה ואחסון תוך כדי יצירת תחושה של מרחב וגודל ומותאמת גם לחללים קטנים.

לדברי שלומי כהן מעצב ראשי אביבי מטבחים: 'עיצוב החלל המיוחד של אולם התצוגה החדש, נעשה בהקפדה על אלמנטים עד הפרט הקטן ביותר. כל המטבחים המוצגים בחלל'.
יצחק אביבי מברך. צילום: מירי כדורי

אביבי מטבחים. צילום: עינת דקל

'אביבי מטבחים' במשפחתיות חגיגית. צילום: מיכל כהן אלדן

צילום :מיכל כהן אלדן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   ג'ל רחצה טיפולי מבית KAMEDIS . כתבה וצילמה:...
*   TOPIC SKIN – FACE & BODY CREAM קרם טיפולי לפנים...
*   קרוב ל-1,100 טון טחינה גולמית של 'טורקיז'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים