'סאני תקשורת', היבואנית הרשמית של מוצרי Samsung בישראל, השיקה שני סניפים חדשים בגן שמואל ובטבריה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: פזית אסולין

אלי לביא מנכ'ל 'סאני תקשורת' על הנגשת המוצרים ושירותי החברה לאיזורים נוספים בארץ. הטבות מיוחדות לרגל הפתיחה, וגם מוצר ייחודי -SUNY 360

פורסם ב: 21/03/2022 15:48

אלי לביא מנכ'ל 'סאני תקשורת'. צילום: פזית אסולין
חברת סאני תקשורת, היבואנית הרשמית של מוצרי Samsung בישראל, מתרחבת ופותחת את סניפיה ה-26 בגן שמואל, מתחם מבנה, קיבוץ גן שמואל וה-27 בטבריה, רחוב יהודה הלוי 1, קניון ביג פאשן דנילוב טבריה.

הסניפים החדשים כוללים שלוש עמדות מכירה ומעבדת שירות ותיקונים העומדת בתקנים ובסטנדרט העולמי של Samsung. רשת Samsung המופעלת ע'י סאני, ונמצאת בפריסה ארצית, מפעילה את 16 מרכזי השירות היחידים המורשים על ידי Samsung ומוכרת בסניפיה את כל מגוון המכשירים והמוצרים הנלווים של Samsung – בהם סמארטפונים, טאבלטים, שעוני יד חכמים, רמקולים, אוזניות, תחנות עגינה ועוד והכל בעמדות תצוגה מעוצבות.

במהלך חודש ההשקה יוצעו ללקוחות הנחות על מגוון מוצרים כמו כיסויים ואביזרים וכן הטבות מיוחדות לעובדי מדינה ועובדי עיריות.

אלי לביא מנכ'ל 'סאני תקשורת': 'אנו שמחים להרחיב את פעילות החברה ולהנגיש את מוצריה ושירותיה לאיזורים נוספים בארץ. פתיחת החנויות החדשות מהווה חלק ממהלך כולל של החברה, שייעודו הנגשה וריענון של כל 27 חנויות הקונספט הייחודיות של Samsung. חוץ מפתיחת סניפים חדשים, אנו פועלים כל העת גם לחדש ולשכלל סניפים קיימים, הן בנראות והן בנוחות, ועל פי הסטנדרטים המחמירים של Samsung העולמית. סניפינו הרבים, בשילוב ההון האנושי של עובדי החברה, מקנים ללקוחותינו חווית קנייה ושירות מיטבית'.

בנוסף למכירה ישירה ללקחותיה בסניפי החברה, 'סאני תקשורת' משווקת את מוצרי Samsung גם לאלף נקודות מכירה ברחבי הארץ, כתוצאה מכך מתאפשר לחברה ולמוצרי Samsung להיות נגישים וזמינים לכל צרכן. כיבואן רשמי של המותג היוקרתי Samsung, 'סאני תקשורת' מספקת מעבדות תיקונים בפריסה ארצית אשר קיבלו הסמכה רשמית כמעבדות מורשות מטעם Samsung העולמית בתוך החנויות עצמן, מאפשרות לראשונה לתקן את המכשיר בזמן קצר יותר, חלפים מקוריים בלבד ובתחום השירות והאחריות, פותח בסאני מוצר ייחודי הנקרא "SUNY 360" המעניק אחריות מקיפה ומורחבת למכשירי הסלולרי.
הסניף החדש של סאני תקשורת בקיבוץ גן שמואל. צילום: יח'צ

הסניף החדש של סאני תקשורת בטבריה. צילום :יח'צ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   ג'ל רחצה טיפולי מבית KAMEDIS . כתבה וצילמה:...
*   TOPIC SKIN – FACE & BODY CREAM קרם טיפולי לפנים...
*   קרוב ל-1,100 טון טחינה גולמית של 'טורקיז'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים