עומדת ללדת? סידרו לך פגישה אישית עם מיילדת ברמב'ם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

החל מהחודש ניתן לתאם פגישה אישית עם מיילדת מצוות חדרי הלידה של רמב'ם. את השירות ניתן לקבל בחינם, ללא כל עלות, ובכפוף לרישום מוקדם

פורסם ב: 21/03/2022 14:21

צילום: דוברות הקריה הרפואית רמב'ם
רמב'ם V.I.P - לידה היא חוויה מרגשת ומיוחדת במינה, אך מביאה איתה גם לא מעט חששות ולבטים. שירות חדש ברמב"ם נחנך לאחרונה, במטרה לסייע להורים לעתיד לקבל את המענה הטוב ביותר לכל השאלות והדילמות שמלוות אותם, בדרך לאירוע המיוחל.

במהלך הפגישה יוכלו ההורים לעתיד להכיר מקרוב את הצוות המטפל, להעלות את השאלות המטרידות אותם, לקבל את המידע המעניין אותם באופן אישי ואת מלוא תשומת הלב מאחות מיילדת מנוסה.

מסבירים במערך ההריון והלידה של המרכז הרפואי הגדול בצפון: 'השירות החדש הוא חלק בלתי נפרד מהאופן שבו אנחנו מלווים כל יולדת שמגיעה אלינו.כשאנחנו אומרים ללדת איתך בדרך שלך, זה מתחיל מלהכיר את היולדת. שהיא תכיר אותנו. שנרגיש את ההדדיות בחוויה הזו ושהיא תדע שהיא נמצאת בידיים הכי טובות'.

לתיאום מפגש אישי עם מיילדת: https://bit.ly/3LE1DA7

הסיורים חוזרים. החודש התחדשו גם הסיורים בחדרי הלידה של רמב"ם.

הסיורים המודרכים, אשר הושהו לתקופה של כמה חודשים מפאת מגבלות הקורונה, חוזרים להתקיים במתכונת המותאמת לנהלי משרד הבריאות ומתאפשרים בקבוצות קטנות ובתנאי מיגון מתאימים. שירות זה מצטרף למגוון שירותים נוספים הניתנים ברמב"ם, ביניהם קורסי הכנה ללידה אונליין וללא עלות, סיור וירטואלי דרך אתר בית החולים, מענה שוטף לכל עניין באמצעות עמוד הפייסבוק "רמב"ם יולדות" ועוד.

"אחרי חודשים ארוכים בהם נפגשנו לפני הלידה בעיקר אונליין, אנחנו מאושרים לחדש את הסיורים במערך ההיריון והלידה שלנו", אומרים ברמב"ם ומודים, "התגעגענו לראות את האמהות והאבות המצפים ולהכיר אותם מקרוב".

הסיורים יתקיימו בקבוצות קטנות, ויצאו מהבניין הראשי (בניין סמי עופר), קומה 3, בכניסה לחדרי הלידה. במהלך הסיורים, אשר יערכו מידי שבוע בימי שלישי בערב ובימי שישי בבוקר, ניתן להתרשם מהשירותים הייחודיים שניתנים ברמב"ם, להכיר את צוות המומחים הרב תחומי של בית החולים, לשאול שאלות וללמוד יותר על חווית הלידה במרכז הרפואי הגדול והמוביל בצפון.

ההשתתפות בסיורים מותנת ברישום מראש. יש חובה לעטות מסיכה במהלך כל הסיור.

ניתן להירשם לסיור באמצעות הקישור הבא:


https://bit.ly/36Borjq


(דגנית קניג )
צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   סדנת עיסוי לתינוקות היא חידוש מבורך...
*   עלייה מדאיגה: מחקר לאומי חושף נתוני...
*   משה ביטון היה תינוק שעבר החייאה מוצלחת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים