רחל וייצמן סיימה את סדרת הטיפולים במכון האונקולוגי במרכז לרפואה יועצת 'זבולון' של 'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

בביקור האחרון שלה במכון האונקולוגי ב'זבולון', הגיעה רחל וייצמן לאחר שנה וחצי של טיפולים, והפעם בחברת בעלה וילדיה, כדי להודות לצוות המכון ובראשן ד'ר יקטרינה סנצקי , יהודית טפירו האחות האחראית של המכון והאחות אוקסנה שרייפר שסייעו לה לעבור את כל התהליך המייגע על הצד הטוב ביותר

פורסם ב: 20/03/2022 17:33

צילום: דוברו 'כללית'
לדבריהן ,רחל עברה טיפולים שלוו במגוון רחב של תסמינים, ולמרות כל זאת היא התמודדה בצורה מופלאה והפגינה תעצומות נפש.

הצוות במכון, ובראשם הרופאה המטפלת ד'ר יקטרינה סנצקי והאחות אוקסנה שרייפר, עמדו לצדה לאורך כל התהליך שעברה וסייעו בידה לעבור את התקופה המאתגרת ובשבוע שעבר הצוות בישר לרחל שהגיע יום הטיפול האחרון.

'היה מאוד מרגש כאשר פגשנו בפעם הראשונה את ילדיה של רחל שהגיעו בליווי בעלה וכולם חגגו איתה את סיום הטיפול, הודו לצוות על הטיפול המסור עם משלוח מנות מושקע כתשורה ומכתב תודה מרגש לצוות. אנחנו מאחלים לה ולמשפחתה המשך חיים טובים בבריאות ואושר, והרבה נחת ממשפחתה היפה', שיתפה בהתרגשות יהודית טפירו, האחות האחראית של המכון.

המכון האונקולוגי בזבולון הוקם בשנת 2003 ומנוהל כיום ע'י ד'ר יקטרינה שולמן. המקום מהווה מודל ייחודי למתן טיפולי אונקולוגיה בקהילה. במכון, סמוך למקום המגורים של המטופלים, ניתנים כל סוגי הטיפולים האונקולוגים בדומה לכל המכונים בבתי החולים, אך באווירה משפחתית ותומכת בשביעות רצון גבוהה של המטופלים: מתן טיפולים כימותרפיים, ביולוגיים, בוני עצם, הורמונליים, אימונותרפים, בדיקות דם, שטיפות פורט, הדרכות ומעקב אחרי חולים המקבלים טיפולים פומיים, טיפול באומנות – תרפיה באמצעות ציור, רוקחות קלינית, שירותי תזונה ודיאטה ושירותי מעבדה.בנוסף, המכון מהווה שדה להתנסות לסטודנטים לליווי רוחני ושדה קליני לסטודנטים לסיעוד.


(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שיתוף פעולה מתקיים בין המרכז הרפואי...
*   שבוע המודעות למניעת זיהומים צוין...
*   ד'ר עמית דמתי מונה החודש לסגן מנהל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים