תתחילו להתרגל לשם החדש 'גלי חיפה' במקום ה'ספורטן'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ראובן כהן דובורת עיריית חיפה

לפני כחודש יצאו עיריית חיפה ו'החברה הכלכלית לחיפה' בתחרות לבחירת שם חדש ל'ספורטן' לשעבר. לאחר בחינת ההצעות שהתקבלו החליטה וועדת השמות כי המתחם, אשר עבר לאחרונה לבעלות עיריית חיפה, ייקרא בשם 'גלי חיפה'

פורסם ב: 20/03/2022 11:27

בריכת 'גלי חיפה'. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
התקבלו למעלה מ- 2,000 הצעות על-ידי תושבי העיר וכאמור השם הנבחר הוא 'גלי חיפה'.

. לאחר שוועדת השמות בחנה את כלל ההצעות שהתקבלו, החליטו היום חברי הוועדה, יחד עם ראש העיר, כי שמו של המתחם יהיה "גלי חיפה".

המשתתפים בתחרות, אשר הציעו את השם הזוכה, יזכו במינוי משפחתי לשנה לבריכה הציבורית. באופן דומה, השם שהגיע למקום השני יזכה את המציעים במינוי זוגי לשנה, והשם שהגיע למקום השלישי יזכה את מציעו במינוי יחיד לשנה בבריכה.

בין השמות שהוצעו ועלו לגמר היו: "חיפאן", "באבלס", "בית גלים", "ספלאש" ועוד, אולם כאמור השם שגבר על כולם והגיע למקום הראשון, הוא ''גלי חיפה'', המסמל את העיר בעלת חופי הים היפים ביותר בארץ.

כל אחד ממשתתפי התחרות יוזמן ליום כיף מיוחד בבריכה העירונית בחודש אפריל 2022, אשר יכלול הפעלות והפתעות לכל המשפחה וכן עמדת רישום למינויים חדשים, אשר יזכו לקבלת הטבות ייחודיות ליום זה.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'כיאה לעיר השלישית בגודלה בארץ, לתושבי חיפה מגיע ליהנות מבריכה ציבורית אמיתית, במחירים מוזלים, ואני שמחה שאחרי כל כך הרבה שנים ועבודה קשה, זה סוף סוף קרה. ברצוני להודות למ'מ נחשון צוק שדחף את הנושא והאמין ברעיון החל מהרגע הראשון ולמנכ'ל 'החברה הכלכלית' אור שחף, שניהל את תהליך בחירת השם החדש בצורה מקצועית וראויה להערכה'.

אור שחף מנכ'ל 'החברה הכלכלית לחיפה': 'היה חשוב לראש העיר לשתף את הציבור ולרתום אותו לבחירת השם, על מנת שיהיה חלק מהתהליך וירגיש שותף מלא. ההיענות וההירתמות הגדולה של התושבים מרגשת. בימים אלו מתקיימות לצד הפעילות הרגילה עבודות חידוש וריענון של המתחם, כך שלקראת עונת הקיץ יעמוד לרשות תושבי חיפה והמנויים מתקן ספורט ברמה הגבוהה ביותר, במחירים שווים לכל כיס'.

(אלירן טל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עיריית חיפה ממשיכה להצדיע לכוכבי...
*   בתום מהלך מורכב, שארך 3 שנים, הועבר...
*   על פי הערכות נכון לשעה זו צועדים קרוב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים