קבוצת 'מכבי חיפה' בכדורגל היא 'ירוקה' אך הלב שלהם בצבע זהב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

ה'ירוקים' הגיעו לרמב'ם והביאו אתם משלוחי מנות ייחודיים כדי לשמח את הילדים ובני המשפחה שלהם. מי השחקנים שהיו שם? הם נפגשו גם עם ד'ר שפרה אש מנהלת המחלקה ההמו-אונקולוגית לילדים בבי'ח 'רות' (ע'ש רות רפפורט) ברמב'ם

פורסם ב: 17/03/2022 16:28

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
שחקני קבוצת מכבי חיפה בכדורגל הגיעו למחלקה ההמטו-אונקולוגית ילדים בבית החולים ע'ש רות רפפורט שבקריה הרפואית רמב'ם, כדי לפגוש אוהדים קטנים וגדולים של המועדון, ולשמח אותם במצוות חג הפורים.

שחקני הקבוצה שידיהם היו מלאות במתנות, נפגשו עם אוהדים מכל הסוגים: ילדים וילדות המטופלים במחלקה, הורים נרגשים ואפילו אנשי צוות שנראו שמחים ונרגשים במיוחד לאור המפגש.

בין השחקנים שהגיעו נראו דולב חזיזה, רז מאיר, עופרי ארד, מוחמד אבו-פאני, עלי מוחמד וצ'רון שרי. השישה צבאו על המחלקה עם שלל מזכרות משמחות : מחזיקי מפתחות, דגלים, וצעיפים ממותגים מתנת מועדון קבוצת הכדורגל של 'מכבי חיפה'.

השחקנים שהתרגשו לא פחות, איחלו לילדים ולבני המשפחה שיזכו להחלים ולהיפגש איתם כאוהדים במקום הטבעי לשחקנים - מגרש הכדורגל.

בצילום נראים ילדי בי'ח 'רות' עם שחקני המועדון החיפאי מכבי חיפה. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

שחקני מועדון מכבי חיפה עם אחד מהילדים המטופלים במחלקה, יחד עם ד'ר שפרה אש, מנהלת המחלקה ההמטו-אונקולוגית לילדים שברמב'ם. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

(נתנאל אייזיק)
צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   סדנת עיסוי לתינוקות היא חידוש מבורך...
*   עלייה מדאיגה: מחקר לאומי חושף נתוני...
*   משה ביטון היה תינוק שעבר החייאה מוצלחת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים