עובדי בי'ח רמב'ם הגיעו כשהם מחופשים.הלוואי יבוא פורים פעמיים בשבוע. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

באיזה עוד בית חולים בעולם אפשר לראות משולש פיצה גדול מסתובב במסדרון ומתברר שהוא בכלל עובדת סוציאלית בכירה? מציל מסוקס לבוש רק 'ספידו' קטן ומתברר שזה המהנדס שאחראי לכל הבינוי בבית החולים? מי קטף את המקומות הראשונים בתחרות התחפושות?

פורסם ב: 15/03/2022 14:19

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
כמידי שנה, חגיגות לציון חג הפורים הגיעו שמאות מעובדות ועובדי רמב'ם כשהם מחופשים ,מקושטים ומאופרים בצבעים, רעיונות ומשלוחי מנות. במסגרת האירועים, מירב גנות מנהלת המחלקה לקידום רווחה באגף משאבי אנוש גיבשה צוות שיפוט שעבר בלמעלה מ-30 מחלקות שונות, צפה בעשרות תחפושות, דירג ומצא את התחפושת הקבוצתית והאישית המוצלחת לשנה זו. בין הקריטריונים ניתן למצוא שיקולים כגון מקוריות, יצירתיות וחדשנות.

אירוע ההכרזה על התחפושות המוצלחות התקיים באודיטוריום ספנסר אל מול צוות השיפוט שצפה גם בהמחזות השונות של צוותים המתחרים שעלו בזה אחר זה לבמה המרכזית וחשפו את הרעיון המרכזי העומד מאחורי כל אחת ואחת מהתחפושות. בין הנושאים בהם עסקו התחפושות ניתן למצוא נושאים אקטואליים, הווי בית החולים, תנועות חברתיות דימיוניות, סביבת המטופל, גיבורים מהסרטים ומהילדות של כולנו.

את המקום הראשון קטף צוות המעבדה ההמטולוגית שהתחפש לקרקס, מיד אחריו במקום השני לקח צוות מחלקת הנדסה ביו-רפואית, אשר התחפש לקובייה הונגרית, את המקום שלישי קטף צוות הפגייה שתחפשו לגיבורי על, כשאת האינקובטורים של הפגים הזעירים עיטרו בגלימות סופר-מן. את המקום הרביעי לקח צוות מחלקת הבינוי בהובלת קובי בוסל אשר התחפשו כל אחד בתורו למצילים בים - ולמרות הקור העז, הלכו מסביב בבגדי ים 'ספידו' קטנים.

צוות השיפוט השנה כלל את ד'ר יעל שחור מיוחס סגנית מנהל בית החולים, ד'ר נתנאל הורוביץ', ראש מינהלת האשפוז של בית החולים, גילה היימס מנהלת הסיעוד, ענבר שחף מנהלת יחידת פיתוח משאבים שיווקים וקשרי תורמים, אילנית עזרן מנהלת יחסי הציבור, ואייל שטרנבך, סגן מנהל השיווק. היה שמח!

(נתנאל אייזיק)
צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

הקוביה ההונגרית. צילום :הקריה הרפואית רמב'ם

סופרוומן בפגיה עם התחפושת. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שיתוף פעולה מתקיים בין המרכז הרפואי...
*   שבוע המודעות למניעת זיהומים צוין...
*   ד'ר עמית דמתי מונה החודש לסגן מנהל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים