בשורה למבוטחי חיפה וגליל מערבי של 'כללית': מכשיר ה - TYTO זמין לרכישה בבתי המרקחת של 'כללית'

רפואת העתיד כבר כאן ומהיום מכשיר ה - TYTO זמין לרכישה בבתי המרקחת של כללית ברחבי הארץ. מעתה כל מטופל המגיע לביקור במרפאה או זקוק למכשיר באופן מידי יוכל לקנות זאת באחד מבתי המרקחת של 'כללית' המצויין בהמשך לכתבה

פורסם ב: 13/03/2022 10:42

אסאלה ח'ורי - רוקחת בית מרקחת 'כללית' איינשטיין בחיפה. צילום: דוברות 'כללית'
מכשיר TYTO מאפשר אבחון רפואי לכל בני המשפחה בלי לצאת מהבית. מדובר על מכשיר מהפכני, קומפקטי ופשוט לשימוש שבאמצעותו ניתן לבדוק מרחוק: חום, לב, דופק, ריאות, גרון, אוזניים, בטן ועור ולהתייעץ עם רופא בשיחת וידאו. השירות זמין למבוטחי 'כללית' גם כשהמרפאות סגורות וכל המידע מתועד על ידי הרופא הבודק בתיק האישי של המטופל.

'כללית' כארגון מוביל ומקדם חדשנות וטכנולוגיות רפואיות, השיקה ראשונה את השירות לפני ארבע שנים. מאז מאות אלפי משתמשים נהנים משירות זה 24/7 והמטופלים אשר משתמשים במכשיר מדווחים כי ההפעלה פשוטה וידידותית. האפשרות לקבל שירות רפואי מבלי להגיע למרפאה לעיתים תכופות ולהיחשף לתחלואה נוספת מעלה את חשיבות השירות במיוחד בתקופת מגפת הקורונה.

מסבירה אירנה מלנבסקי, הרוקחת המחוזית: 'רכישת מכשיר ה- TYTO בבתי המרקחת מתווסף למהפכה הדיגיטלית שעולם הרוקחות עובר בשנתיים האחרונות. ניתן לקבל שירותים רוקחיים דיגיטליים כגון: ייעוץ רוקחי מרחוק, זימון תור לבית המרקחת - שירות שחוסך לנו את ההמתנה, הזמנת תרופות עד הבית ו/או איסוף באופן עצמי של התרופות מהסניף. המטרה שלנו בכ'ללית', היא שמירה על בריאות המטופל, הנגשה של השירותים והעלאת המודעות, תוך הפיכת המטופל לשותף מלא בטיפול התרופתי שלו'.

'כארגון המעניק מגוון רחב של שירותי רפואה בדיגיטל חשוב לנו להרחיב ולהתאים את אמצעי התקשורת של הלקוחות עם 'כללית'תוך מתן אפשרות לתקשורת ישירה בפלטפורמות הזמינות והמועדפות עליהם. בעקבות עליה חדה ברכישה ועל מנת להנגיש את המכשיר ללקוחות מעתה רכישת המכשיר תתבצע גם בבתי המרקחת במרפאות, קרוב לבתי הלקוחות ובזמינות גבוהה. נמשיך לתת למטופלים שלנו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ובזמינות הטובה ביותר על ידי טובי המומחים" סיכם רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי.

במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית ניתן לרכוש את מכשיר ה – TYTO בבתי המרקחת הבאים: יקנעם עמק השלום, לב הקריה בקרית אתא, המרכז לרפואה יועצת 'זבולון' בקריית ביאליק, איינשטיין בחיפה, יועצת כרמיאל ובנהריה געתון. עלותו של המכשיר 179 ש'ח עבור מבוטחי 'כללית'.

(אורטל ציגלמן)
מקבולה הנו ומייסם עבד אלראזק מבית מרקחת מרפאת 'לב הקריה' של 'כללית'. צילום: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   תערוכת 'האור שבליבי' מוצגת בימים אלו...
*   הכנס הבינלאומי המכוון של החברה לקריוכירורגיה...
*   במחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית' מוקירים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים